PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607039}

Bez tajemnic

7,7 11 710
ocen
7,7 10 1 11710
6,3 3
oceny krytyków
Bez tajemnic
powrót do forum serialu Bez tajemnic

F-e-n-o-m-e-n-a-l-n-a gra aktorska w Bez Tajemnic.Postać kreowana przez nią jest według mnie do bólu autentyczna , naładowana emocjami.Bywało tak ,że niektóre postacie w poszczególnych sezonach były nieco zmanierowane , było widać pewną sztuczność ale nie w tym przypadku. Ogólnie jest to jak na razie najlepszy sezon pod względem aktorskim mimo dość bezbarwnej kreacji Adama Zaremby który gra postać Jeremiego.Jego historia jest dla mnie najmniej interesująca może dlatego ,że twórcy za bardzo w tym przypadku sugerowali się wersją amerykańską a może jest po prostu najmniej wiarygodnie zagrana.To oczywiście tylko moje zdanie :)

Hadrian1988

Zgadzam się, że Popławska miażdży:)

slimak79

Dzisiejszy odcinek fantastyczny. W ogóle jej wątek jest mi najbliższy w całym serialu.

ocenił(a) serial na 8
Hadrian1988

Najlepszy wątek. Dziewczyna ma talent. Aktorka mogłaby pociągnąć swoją monodramę.

ocenił(a) serial na 8
Hadrian1988

Gra Magdaleny Popławskiej w tym serialu to jest jakiś geniusz. Miała TAK TRUDNĄ rolę, tak ciężki wątek, równocześnie wiele nieoczywistych scen. Brawo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones