PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504503}

Big Time Rush

6,7 4 924
oceny
6,7 10 1 4924
Big Time Rush
powrót do forum serialu Big Time Rush

Wiek

ocenił(a) serial na 7

Interesują mnie osoby, które to oglądają...Czy jest tu ktoś kto ogląda to od 16 lat?
Ja osobiście w tym roku skończę 17, ale czy myślicie, że to wiocha?
Chcę tylko poznać waszą opinie...
Ja osobiście lubię ten serial, ale wiecie jak to w tym świecie dzisiejszym jest...
Jak oglądasz taki serial uznają cię za dzieciaka, tylko dlatego, że lubisz taką muzykę czy serial?

ocenił(a) serial na 6
Sissi_Annie_Romy

Ja oglądałam w tamtym roku, ale w necie, żeby było po kolei bo na Nicku puszczają jak im pasuje. Doszłam do połowy 2 sezonu i zabrakło mi odcinków (beznadziejna jakość, albo w ogóle nie mogłam znaleźć). Serial całkiem zabawny, ale nie głupawy, piosenki wpadają w ucho, więc przyjemnie się ogląda, tak dla relaksu ;)
Mam 19 lat

Zauważyłam, że większy obciach jest jak oglądasz seriale dla "młodzieży" niż bajki.

Sissi_Annie_Romy

Ja mam prawie 21 lat i uwielbiam ten serial. Myślę że nie jest wiochą to że ogląda się takie seriale. Jak toś to lubi to dlaczego ma przestać. tak samo inni mogą nie lubić oglądać innego typu seriali czy filmów. Też zauważyłam że większy obciach jest oglądać seriale dla młodzieży niż bajki. A nie da się tego porównać. Są seriale lepsze i gorsze. Dla mnie Big Time Rush jest najlepszy !!!!

ocenił(a) serial na 6
kasia2511

ja mam 20 lat a jakos oglądam serial jest naprawde dobry ale juz ich same piosenki daja duzo do rzyczenia sa tylko 2 ktore mi sie spodobały

Sissi_Annie_Romy

Mam 20 lat i również oglądam ten serial. BTR jest super. Zabawny i w ogóle. Oszalałam na punkcie tego zespołu. Mają świetne piosenki, które wpadają w ucho. Zgadzam się, że Big Time Rush jest najlepszy...!!!

Sissi_Annie_Romy

mam fioła na punkcie tego serialu, a zespołu po prostu nie da się nie lubić :D (niekoniecznie chodzi mi o muzykę, raczej o chłopaków). mój wiek jest dla mnie bez znaczenia, wszyscy członkowie zespołu są starsi ode mnie :P (mam 20 l.)

ocenił(a) serial na 7
Sissi_Annie_Romy

Mam 16 lat i oglądam ten serial od miesiąca. Bardzo zabawny, a do tego świetne piosenki ;)) .

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Ja chyba jestem najmłodsza bo mam 14 lat i kocham ten serial. Przekonałam o niego mojego brata (lat 17) i kuzyna (21 lat). Ogląda go ze mną moja mama (starsza ponad 20 lat). I nie uważam tego za obciach.

ocenił(a) serial na 10
Sissi_Annie_Romy

Mam 16 lat i oglądam od 7 lat ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones