PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717910}

Billions

7,9 8 881
ocen
7,9 10 1 8881
Billions
powrót do forum serialu Billions

3x12

użytkownik usunięty

Masakra ale zrobili w jajo chucka tego sie nie spodziewalem bo to ze taylor cos kombinuje wzgledem axa to juz w 9 odc mozna bylo skumac ale tez grubo. Dobre role drugoplanowe malkovicha i browna. Finalowa scena :chuck wendy i bobby i obgadywanie "strategi" to zacheca do 4 sezonu. Bardzoooo

ocenił(a) serial na 10

Czekałem na to aż zaczna działac wspolnie;d

ocenił(a) serial na 9
luki356

najpierw wspólna akcja, a potem znowu sobie skoczą do gardeł

ocenił(a) serial na 9
andyd2

Raczej nie, skakanie do gardeł skończyło się kiedy wspólnymi siłami oczyścili Wendy. Byłem pewien, że w końcu będą w jednym zespole ale nie spodziewałem się, że pracownicy Chucka go wydymają. Czekam na 4 sezon bo warto, kapitalny serial, który nie pozwala na ominięcie choćby jednego odcinka.

ocenił(a) serial na 9

pierwsze zapowiedzi sezonu czwartego na kwiecień 2019 ,ale nie ma potwierdzonego terminu

użytkownik usunięty
andyd2

Czekammm!

Też mam wielką nadzieje na sezon 4. Zresztą zakończenie że może sugerować że następny sezon w drodze.

Coś tak czuje że Axe wystawi Chucka jako swojego kandydata na gubernatora.

użytkownik usunięty
SidLeniwiec

Podejrzewam ze bedzie wiecej niz 4 sezony. Nieoszukujmy sie jeden z flagowych seriali stacji. A co do fabuly 4s to moglo by byc tak jak mowisz. Troche mogli by pokazac zwiazki polityczno biznesowe. W sensie wiecej"bialego domu" na wall street. Np.

użytkownik usunięty

a może mi ktoś powiedzieć czemu facet Taylor jest nią zawiedziony? umknęło mi

Co do finału, rozwaliła mnie zasadzka na Chucka, ale już po tym kadrze "spotkajmy sie lepiej u ciebie" zaczęły się złe przeczucia :v

Ostatnia scena bombowa, a wszyscy aktorzy w tym serialu to perełki

użytkownik usunięty

Ja też nie kojarzę już czemu facet Taylor się na nią obraził. Wyjaśni ktoś?

ocenił(a) serial na 6

Axe wykorzystał informację od Taylor w 10 odcinku i wszedł w pewną inwestycję z większym kapitałem niż Oscar, zabierając mu tę szansę sprzed nosa. Oscar musi myśleć, że Taylor miała z tym coś wspólnego, ale miała tylko tyle, że poprosiła Axa o rezerwację w restauracji na to spotkanie. Teraz się zastanawiam jednak czy to nie była intryga? Plan Taylor, żeby Oscar nie wszedł w układy z kimś innym, skoro zaraz zostawi Axa i sama będzie mogła mu pomnażać kapitał? Wszyscy najeżdżają na T, ale uważam, że słabo ją potraktowano w firmie, tylko głupiec by nie skorzystał z okazji mając taki talent. Btw w 12 odcinku rozmowa w jej nowym lokum, T: Jest pierogarnia, która nawet nie ma nazwy...chcę porozmawiać. O: Chcę zainwestować kapitał, bo wiem że pomnożysz mi pieniądze, ale po tym co się stało nie mógłbym się już przed Tobą otworzyć. ;)

użytkownik usunięty
fyh

dzięki:)

ocenił(a) serial na 6

Ostatnia scena super! Wystarczyły ich trzy uśmiechy, nawet nie trzeba było wiele mówić :) a gęba się śmieje. Oby był 4!

ocenił(a) serial na 9

Druga połowa sezonu rozgrywała się pod hasłem, jak bardzo są do siebie podobni Chuck i Axe, pododbna skala intrygowania, podobna arogancja, podobny brak szacunku dla podwładnych, u jednego nieopanowana rządza władzy, u drugiego kasy itd. Także to, że Chuck też zostanie zdradzony było absolutnie do przewidzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones