Billions (2016-2023)
Billions: Sezon 7 Billions Sezon 7, Odcinek 12
Odcinek Billions (2016-2023)

Fundusz admiralski

Admirals Fund 55m
7,7 48
ocen
7,7 10 1 48
Billions
powrót do forum s7e12

Zobaczyć minę Prince'a zniszczonego i wściekłego po tych dwóch sezonach - bezcenne. Genialnie zagrane i dobre 3/4 odcinka. Bobby jednak w tym sezonie jest już inny niż w poprzednich. Nie ma co się dziwić (serialowo i realnie, patrząc na historię/wydarzenia aktora). Ale doceniam zakończenie tego serialu w takim rozrachunku. To daje szansę na pośrednie uczestnictwo Axe Global w spin-offach Millions czy Trillions. Mam nadzieję, że do tego dojdzie, bo to byłoby fajne.



Wags - nie mogę się pogodzić, jak sflaczała ta postać w 7 sezonie. To była petarda. Nawet na moment wzniosło się to w kilku odcinkach do poziomu sprzed 5 sezonu… ale ten epizod zapchajdziura z koprofillią w którymś odcinku był totalnie zbędny. Dużo było takich akcji, które zniszczyły tę postać. Nawet końcówka pokazuje, że Wags zmiękł i chce mieszkać w Miami + wyciąga dłoń do Scootera, plus jak go jeszcze wychwalał, o matko. A ten ostatni z kolei fajny monolog, bardziej samouświadamiający. Podobało się. Dużo lepsza samoakuualizacja niż Prince.

W każdym razie byli wszyscy i najs. Podomykane historie. Na ogromny plus także ścieżka dźwiękowa wyróżniająca się na tle całego sezonu. Petarda. No i nie spodziewałem się, że Sacker zmieni stronę. Jestem zaskoczony i taki ruch mi się podobał tuż na początku finału.

W sumie na koniec szkoda, że nie potwierdziła się jedna z teorii jakoby w gadżecie "I am the buck" był podsłuch". Bo to było ciekawe.

heavygunner

mi sie finał bardzo podobał, fajne zakonczenie 7 dlugich sezonow. W ogole sam serialik sztosik!

ocenił(a) serial na 8
heavygunner

Czuję straszny niedosyt względem jednej postaci. Biran Connerty. Całkiem fajny potencjał i zupełnie niewykorzystany w tym sezonie. Ewentualne spinoffy itd wiązałbym właśnie z tym gościem.

gzie

Ja to się cieszę, że w ogóle go przywrócili na finał. Od kilku sezonów przecież go kompletnie nie było :)

heavygunner

Też mi się finał podoba i nie mogłem się go doczekać po przedostatnim odcinku. Sacker totalnie zaskoczenie. W ogóle fajnie poprowadzone, bo scena z rozbijaniem szyby była kilka odcinków temu i pozostała niewyjaśniona. Zabrakło mi trochę jakiejś bomby na koniec, ale ogólnie bardzo pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones