PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475952}
6,9 109
ocen
6,9 10 1 109
Binbō Danshi
powrót do forum serialu Binbō Danshi

nie wiem jak Wam ale mi się bardzo podoba te "nowe wcielenie" Shuna. Świetnie gra główną role, przez co po raz kolejny udowadnia, że jest genialnym aktorem. Role drugoplanowe też sa fajne. Eh... w dwóch słowach: WARTE OBEJRZENIA!!!!

alex_67

A oglądałaś tą dramkę online czy ściągałaś skądś? jeśli ściągałaś, to skąd? masz jakieś namiary?;> z góry dzięki;)

użytkownik usunięty
olszynka

po ang to praktycznie wszędzie, a co do pl to na love drama może być?

ocenił(a) serial na 8
alex_67

drama fajna, ale najbardziej podobał mi się jaka Hanazawa Rui, po prostu słoooodki ;p

udsi

jako Hanazawa Rui byl poprosu boski, i nadal uwazam ze to on powinien byc z Makino a nie loczek -.- gdzie ogladalas Binbô danshi bo nigdzie nie moge znalezc :>

ocenił(a) serial na 8
stokrotka9502

hej na pewno na daddicts jest plus sub angielskie, a po polsku moze nawet gdzies na chomikach :)

alex_67

tez bym chciała się dowiedzieć gdzie oglądałaś tą drame ;)
...
jakby ktoś wiedział gdzie ją można znaleźć/obejrzeć niech napisze ;)
proszee!^^

ocenił(a) serial na 9
alex_67

dramę można obejrzeć na mysoju.com niestety są z angielskimi napisami.

użytkownik usunięty
alex_67

naprawdę warta obejrzenia
pozytywna, ciepła, zabawna, można z każdego odcinka coś wynieść. Przywraca wiarę w ludzi =]
Oczywiście Shun Oguri znów udowadnia, że jest bardzo dobrym, wręcz genialnym aktorem młodego pokolenia. tylko w co oni go ubierali :D hehe kolory aż rażą.
Oprócz niego w dramie występuję wielu znanych (w sensie w Japonii) "dramowych" aktorów - obsada dobra, nawet b.dobra, przez co miło się ogląda każdy odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones