Bing
powrót do forum 1 sezonu

Nie mam pojęcia kto wpadł na pomysł stworzenia tej bajki. Nie dość ze „rodzicami” są worki napchane ryżem, którzy nie wiedza co to wychowanie, to jeszcze dziecio-zwierzęta robią tam co chcą. Ten cały Bing jest tak wkurzający, że ja nie mogę już. Mój dwulatek od tego debilnego krolika nauczył się, że jedzenie jest ble i fuj... Pando uczy ze ma dwór możesz wyjść w samych gaciach i ze jest to okej. Ale żeby rodzice nie mieli do tej bajki pretensji to przykryli to 20 sekundowym podsumowaniem ze niby Bing uczy się na swoich błędach i wszytko jest okej... Dzieci później myślą ze pieniądze po prostu są w portfelu i nie ma potrzeby pójścia do pracy i zarabiania. Co za tym idzie w sklepie potrafią zrobić haje bo czegoś nie dostaną. Szacunek do rodziców? Ja go tam nie widzę, bo do cholery jasnej nie ma tam RODZICÓW! Czy nie ma już normalnych bajek?

Lovvvbell_a

Niby bajka dla dzieci, a zupełnie jej nie rozumiesz. A czym jest wg Ciebie wychowanie? Dawaniem klapsów i kar? Prawdziwe wychowanie to pozwalanie na ponoszenie konsekwecji i wspieranie we wszystkim. I dziwić się, że Twój dwulatek wyciąga złe zachowania, skoro jego mama królika z bajki dla maluchów nazywa debilnym. Dziękuję dobranoc :)

Malgorzata__2

Piękna riposta, Małgorzato_2. Czym by były bajki dla dzieci gdyby by nie były bajkami?

ocenił(a) serial na 10
Lovvvbell_a

A worek to kangur, tyle że pluszowy. Ludzie trochę wyobraźni

Lovvvbell_a

Lovvvbell_a zgadzam sie z toba ta bajka niczego dzieci nie uczy moj 3 i 6 letni syn sa tak w nia zapatrzeni ze mnie to denerwuje. Co ta bajka uczy jak dzieci maja sie obrazac bo nie dostana tego co chca?? Albo beda ovrazeni i beda plakac ze oni tez to chca ? Jak ten caly bing o wszystko sieobraza i denerwuje bomusi byc po jego mysli jak to widze to we mnie strzela. Moje dzieci to uwielbiaja ale ukrucamy im ta bajke z zona bo ona nic dobrego nie uczy tak samo jak bajka Pepa. Lovvvbell_a dobrze to sformulowalas ale jak pani Malgorzata_2 ma inne zdanie to zycze powodzenia w przyszlosci bo dzieci beda sie obrazaly obyle co i wszystko beda musialy miec a jak nie to bedzie obraza. I nikomu nie ublizajac powiedzcie mi ludzie co za debil wymyslil taka bajke jak Bing?

grand578

Mam pytanie.
To jakie bajki polecasz dla dzieci?

ciro85

Dzień Dobry! Nasz synek ogląda Binga i nawet go w miarę lubi, choć póki co "Sąsiedzi" są na pierwszym miejscu. Ja sam wielu rzeczy w Bingu nie rozumiem, ale raczej uważam go za jeden z bezpieczniejszych seriali animowanych dla dzieci który porusza tematy emocji i uczuć - co jest rzadkością.

Jednak jeśli chodzi o alternatywy, na pewno jest ich kilka, ale ze swojej strony mogę polecić aby sprawdzić na YouTube "Milo Mechanik - Zepsuta koparka" - serial dla dzieci który tworzymy z żoną. Na pewno jest to film w pełni bezpieczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i jak wielu rodziców twierdzi, jest też mądry. Może przypadnie Wam do gustu?

MarcinKonto

Dziekuje. Spróbujemy.

MarcinKonto

Czy będą kolejne odcinki Milo Mechanika? Masz 2,5 letni synek obejrzał i bardzo mu się ta bajeczka spodobała :)

mag_mar

Oczywiście mamy w planach kolejne odcinki, bardzo nam na tym zależy aby powstały dalsze przygody Milo. Na stan dzisiejszy staramy się pozyskać budżet na realizację, gdyż jest to dość kosztowna sprawa. Prosimy o trzymanie kciuków aby się udało! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones