PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199156}

Bleach

7,9 19 724
oceny
7,9 10 1 19724
Bleach
powrót do forum serialu Bleach

mam takie pytanie . czytałam na różnych forach na temat bleacha i niektórzy mówią że będą
jeszcze nowe odcinki a niestety niektórzy twierdzą ze nie ! Więc n=będą czy nie ? : )

angeczek

Powrót Bleacha jest pewny na 100%, jednakże nowe odcinki pojawią się dopiero na przełomie 2014/2015 roku gdyż najnowsza saga w mandze(Tysiącletnia krwawa wojna) ma dopiero 55 rozdziałów. Twórcy po prostu zamiast robić serie fillerów postanowili wstrzymać tymczasowo anime by manga mogła pójść do przodu i by był materiał na produkcje kolejnych odcinków.Dlatego wystarczy uzbroić się w cierpliwość i czekać.

ocenił(a) serial na 10
tysonusd

dzieki : P traciłam już nadzieje :D

ocenił(a) serial na 9
angeczek

A ja się właśnie nad tym zastanawiam, bo w najnowszym arcu są momenty, kiedy czuję się, jakbym oglądał Hellsinga. A przecież Bleach był dla młodej widowni, zaś teraz zmienił kierunek o 180 stopni, co mi się podoba :) Ale może telewizja nie będzie chciała tego emitować.

ocenił(a) serial na 10
redbullik

Mam nadzieje ze będą kontynuować, bo anime zrobiło się jeszcze lepsze niż wcześniej. Chyba by takiego głupstwa nie zrobili?

ocenił(a) serial na 10
Magic1997

sory że po tak długim okresie do cb odpisuje xd ale też mi się wydaje że jest za duża oglądalność żeby zakończyć to na 366 odcinku xd Mogliby by chociaż jeszcze z 3 movie nakręcić :)

ocenił(a) serial na 10
angeczek

Dla mnie to mogło by jeszcze z 200 odcinków powstać. Mam nadzieje ze manga się tak szybko nie skończy.

ocenił(a) serial na 10
Magic1997

też mam taką nadzieję :))

angeczek

oddajcie mi moje anime!!!!!! :(
a tak na serio: co do tego, że manga będzie wychodzić jeszcze przez dobrych parę lat to jest pewne (100% pewności). jeśli chodzi o anime to myślę, że jeszcze z 1-2lata poczekamy (95% pewności). konkurencja na tym rynku coraz większa.

ocenił(a) serial na 10
films100

łe :( ja będe ryczeć jak nie bęzie bleacha xd

użytkownik usunięty
angeczek

Przeciez manga bleacha skończy sie w najblizszym czasie.

ocenił(a) serial na 8

Dokładnie, jest to już najprawdopodobniej ostatni arc i Bleach zostanie zakończony. :(

ocenił(a) serial na 10
paulliiiska

a tu niespodzianka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones