PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 985
ocen
5,1 10 1 4985
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

5 sezonie nie zobaczymy Joanny Moro co potwierdziła agentka aktorki.

Jak dopowiedział się Super Express , Joannę Moro zastąpi inna aktorka Natalia Rybicka .

news : http://superseriale.se.pl/newsy/blondynka-joanna-moro-nie-bedzie-juz-blondynka-z astapi-ja-natalia-rybicka_830503.html

buterfly

to jest skandal że Joanna Moro nie będzie grać blondynki lubiłam ją w tej roli. Pani Joanna to moja ulubiona aktorka odkąd zagrała w serialu ,, Anna German " ten reżyser chyba rasistą jest bo ma skojarzenia z karierą Pani Joanny w Rosji , co Brylska też grała w Rosji i polskim reżyserom to nie przeszkadzało że Brylska tam gra.

kinomanka_13

Podobno bardziej chodziło tutaj o pieniądze .

Nowa aktorka będzie, zarabiać mniej .

Uważam że powinniśmy dać Pani Rybickiej szansę .

Na pewno jest ładną kobietą nie oceniam jej talentu, bo widziałem ją tylko w jednym serialu a to za mało by kogokolwiek oceniać .

buterfly

ja do Natalii Rybickiej nic nie mam też ją bardzo lubię jak ją w ,, Samo życie " widziałam.

kinomanka_13

Ja akurat widziałem ją w ,, Szpilkach na giewoncie ''tak zagrała moim zdaniem naturalnie .

No nic przekonamy się sami na pewno jest lepsza, od Małgorzaty Sochy i od Barbary Kurdej-Szatan której podobno też byli na castingu do roli ,,Blondynki'' .

buterfly

pamiętam tą Rybicką w serialu ,, Więzy krwi " i z filmu ,,Żurek " też mi się w tych 2 produkcjach spodobała.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

tylko że jak Brylska grała to była miłosc ze ZSRR teraz jest nie nawiść to taki prikaz przyszedł od panów z Zachodu

kinomanka_13

Okazuje się też że Sylwia będzie miała nowego adoratora o rolę walczą 3 aktorów - Uważam jednak że Pan Pawlicki to dobry wybór - pozostali są jednak moim zdaniem za starzy, w porównaniu do Natalii Rybickiej zwłaszcza Przemysław Pawlicki .

News : http://superseriale.se.pl/newsy/blondynka-5-sezon-natalia-rybicka-nowa-blondynka -trzech-aktorow-bije-sie-o-role-ukochanego-sylwii_859502.html

ocenił(a) serial na 8
buterfly

I tak już nie będzie tak, gdy grała Pietrucha. Moro mi nie pasowała, ale Rybicką jeszcze gorzej widzę w tej roli.

chemas

Moim zdaniem będzie o wiele lepsza na pewno od Pani Moro , co do Juli to już tak w 2 sezonie niestety dobrze nie wypadła .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Co do Pietruchy masz rację, a jeśli chodzi o Rybicką też mam taką nadzieję, pani Moro jest tak niewyrazista, że aż dziwię się tej jej popularności.

chemas

Panią Moro oprócz tego serialu oglądałem jeszcze w dwóch - w Annie German i Taliance tam wypadła naprawdę dobrze .

Więc uważam że jednak potrafi grac tylko według mnie rola Sylwii Kubus, młodej naturalnej dziewczyny nie jest dla niej - Raczej sprawdza się w bardziej poważniejszych serialach .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

Seriale te niestety nie podobały mi się. Fakt, że jako German wypadła nieźle, ale myślę, że to raczej zasługa granej przez nią postaci.

chemas

Każdy ma inny gust co od Anny German uważam że każdą postać, idzie sknocić i osobowość człowieka nie ma nic do rzeczy .

ocenił(a) serial na 8
buterfly

To prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones