PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532928}

Blondynka

5,1 4 985
ocen
5,1 10 1 4985
Blondynka
powrót do forum serialu Blondynka

1 sezon - ciekawy, śmieszny, superowy swojski serial
2 sezon - kontynuacje po latach źle wychodzą i niestety ten też, nudny jak flaki z olejem, a główna
bohaterka zrobiła się strasznie irytująca
3 sezon - jest jeszcze gorzej niż wcześniej, bohaterka (grana tym razem przez inną aktorkę) jeszcze
bardziej irytująca niż wcześniej, fabuła nieciekawa, do d*py...

Podsumowanie i ostrzeżenie... Nie robić kontynuacji po latach!!! A jeśli robić to z pomysłem!

ocenił(a) serial na 4
cloe4

Podpisuję się pod każdym słowem Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 3
cloe4

Jak dla mnie to w ogóle ten serial jest słaby.
Najbardziej to spodobała mi się czołówka z 1szej serii. Sylwia hasająca po łące, machająca swoimi włosami przy świetle słońca była niesamowita. Bardziej niż ona to spodobała mi się ta ''gra świateł'', swojski klimat, minimalizm, zwierzątka oraz brak wokalu i bardziej melancholijna nuta niż w przypadku następnych czołówek. :) Gitara hiszpańska pod koniec zamiast słów ''Co przyniesie los? Tego nie wie nikt..'' po prostu była lepsza. :) Czołówka naprawdę zachęcała do oglądania. Sam serial już wypadł słabo mimo iż sezon 1 jeszcze jako-tako jest dosyć niezły.
Co do sezonu drugiego to cieszę się, że zmienili Maneja. Lichota bardzo dobrze grał, ale kompletnie mi nie pasował z tą swoją pyziowatą głową do wizerunku byłego komandosa. Przy Borkowskim jest już dużo lepiej, ale z kolei jego Manej stał się milszy, a to mi niezupełnie u niego pasuje.
Co do sezonu trzeciego to w zasadzie również się cieszę, że zamienili Pietruchę na Moro. Moro dla mnie jest w tej roli pod kilkoma względami lepsza, a Pietrucha...no cóż.., ma wiecznego focha na twarzy, co nawet sami producenci to zauważyli (nie dziwota, że nie mogli się z nią dogadać w sprawie pieniędzy, ona po prostu ma coś wulgarnego w sobie).
Czekam teraz na sezon czwarty. Mam nadzieję, że czołówka będzie dorównywać tej z pierwszej serii i, że w końcu pozbędą się wokalu. Tylko tyle oczekuję. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones