PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015127}

Bloodhounds

Sa-nyang-gae-deul
7,6 1 514
ocen
7,6 10 1 1514
Bloodhounds
powrót do forum serialu Bloodhounds

Dostajemy kolejny dobry koreański serial bijący na głowę większość amerykańskich i europejskich produkcji . Serial nie jest doskonały ma swoje problemy scenariuszowe szczególnie w ostatnim akcie , finał jest po prostu słaby jakby robiony na szybko. Mimo paru niedociągnięć dostajemy naprawdę solidną rozrywkę. 7,5/10

rael_76

A tam jeszcze jest co ratować?

ocenił(a) serial na 8
Stefan_Sikanamura

Ja też właśnie skończyłam oglądać. Bardzo dobry serial, sceny walk bardzo mi się podobały. Mankamentem tego serialu jest scenariusz, dlatego, że w całym tym bajzlu można było odnieść wrażenie, jakby w Korei policja nie istniała. Reaguje tylko jak się zaatakuje ważną rodzinę, a tak, to można rozwalać kogokolwiek w biały dzień. Także pod tym względem mogło być lepiej, widać, że obecnie seriale kręcone są taśmociągowo. Jednak główni bohaterowie, dobrze zbudowani ,zrobili na mnie wrażenie.Podobnie jak aktorzy drugiego planu. Walenie po ryju przy dobrej muzyce. Wyszło ok i dobrze że 8 odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones