Bloodhounds
powrót do forum 1 sezonu

A w trakcie sezonu następuje przemiana Misiaków, ale pierwsze wrażenie przesympatycznej dwójki przyjaciół pozostaje do końca. To wszystko okraszone niesamowicie dobrze zrealizowanymi scenami walki. No i klimat. Na minus fakt, że dla mnie większość bohaterów była byt podobna, a jak mówiono o kimś po imieniu to do samego końca nie wiedziałem o kogo chodzi :D

ocenił(a) serial na 8
a_suchy

Z tymi imionami to faktycznie można się pogubić. Za scenami walki ogólnie nie przepadam ale tutaj było OK i dobrze się to oglądało. Fajnie że historia ma polskiego lektora i mieści się w 8 odcinkach . Mam wrażenie, że 6-go jakby coś się zmieniło na niekorzyść w odniesieniu do początku ale i tak serial polecam. Trzeba tylko przymknąć oko (a najlepiej oba) na fakt, że gangsterzy nie używają broni palnej (no raz się reżyserowi zdarzyło ale kto widział ten wie dlaczego) i kila innych dziwnych scen (typu "nie mamy czasu do stracenia" ale może najpierw się napijmy).

a_suchy

Ha! Miałem ten sam problem z identyfikacją bohaterów, i z tego samego powodu! :-) Bardzo fajnie, że w ojczyźnie taekwondo postawiono na zachodni boks. Ciekawy pomysł i znakomity rezultat. Sceny walk wyszły świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones