PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490280}

Bloody Monday

8,1 694
oceny
8,1 10 1 694
Bloody Monday
powrót do forum serialu Bloody Monday

Dobry, ale bez szału;)

ocenił(a) serial na 7

Ocena społeczności 9 - to chyba najwyższa ocena jaką widziałem na tym portalu. Serial nie jest zły, ale takiej oceny nie mógłbym mu wystawić.
Myślę że wysoka ocena wynika z kraju pochodzenia a nie treści. Fani produkcji azjatyckich chcą spopularyzować te produkcje i nie są zbyt obiektywni. Gdyby ten serial zrobili amerykanie to zapewne nie była by to nawet 6;)

Ja jestem łaskawy, więc oceniłem na 7. Serial jest dość dobry, da się go raz obejrzeć, ale nie zachwyca.

Główny bohater i jego rówieśnicy nie przekonują swoim zachowaniem i są mało autentyczni. Są przesadnie dziecinni i płaczliwi.
Główny bohater w każdym odcinku pcha się w paszcze lwa, ale jednocześnie mając do wyboru uciec, walczyć lub zginąć on zawsze wybiera to ostatnie:P Po kilku odcinkach staje się tak przewidywalny jak amerykańskie filmy akcji;)
Źli bohaterowie też nie są lepsi, z jednej strony są gotowi wymordować całe miasto a z drugiej wielokrotnie darują życie swoim wrogom wiedząc że cały czas krzyżują im plany i będą dla nich dalszym zagrożeniem.
Wątek z K też jest tak łatwy do rozszyfrowania, że oglądając kolejne odcinki żal człowiekowi tego głównego bohatera. Chłopak jest z jednej strony genialnym hackerem a z drugiej ma poważne problemy z łączeniem faktów:P

Co by tu jeszcze napisać by nie zdradzać fabuły i konkretnych niedociągnięć... hmm... tytuł jest fajny:d

Aha, obejrzałem tylko pierwszą serię, ale na razie nie planuje oglądać drugiej. Jeśli jednak kiedyś to zrobię (z wielkiej nudy) to jakby była lepsza to nie omieszkam poprawić swojej opinii i oceny;)

Gubio

Nie zgadzam się z Tobą.
Serial ma wysoką ocenę, bo jest fajny i wciągający. No cóż, nie da się nakręcić tak, aby się wszystkim podobało. Większoć użytkowników zachwycił, Ciebie nie ...
Wydaje mi się że, jakby amerykanie go nakręcili, to by pewnie miał swoje miejsce w Top10.

ocenił(a) serial na 4
Gubio

Podobne odczucia, tylko że wystawiłem 5/10, jak teraz o tym myślę to zastanawiam się nad opuszczeniem do 4/10, serial jest po prostu kiepski: geniusz który zachowuje się jak 'łoś', pseudo terroryści, pseudo służby specjalne...

Aruel_filmweb

"geniusz, który zachowuje się jak łoś"? "pseudo terroryści"? no proszę Cię...
w BM mamy do czynienia z młodym, wystaraszonym chłopakiem który po kolei traci osoby, które kocha a musi się przemóc i pomagać. jak chcesz "geniusza" który zachowuje się jak rambo to proponuję Ci amerykańskie produkcje, tam aż się roi od chojraków, którzy potrafią jednocześnie klikać, rzucać dowcipami jak z rękawa kładąc jednocześnie przeciwnika na parkiet jednym palcem i przy okazji wyglądać jak boski Apollo i słitaśny rozrabiaka w jednym. oraz terrorystów, którzy wyglądają jak Jason Statham, bo tu mamy do czynienia z młodziakami, którym nie podobają się rządy starego pokolenia i mają własny pomysł na świat, a chcą doprowadzić do wojny bo nic tak nie oczyszcza atmosfery jak dobra kłótnia poparta atomówką... właśnie tacy terroryści, osoby wydające się niezrównoważonymi w szale żółtodzioba bardziej mnie przerażają niż rozbójnicy wyglądający jak wspomniany już Statham, którzy z pokerową miną i wielkim namaszczeniem jadą po swoim nieskalanym planie terrorystycznym.
jasne, że drama ma pełno błędów i niedociągnięć, momentami jest także naiwna, ale ocenia się raczej nie tylko te kiepściejsze momenty a całokształt....
ja daję 8 za stałą akcję, świetnie obsadzonych aktorów, kilka niezłych zaskoczeń co do tego, kto jest dobry a kto zły <nie będę spojlerować>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones