PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490280}

Bloody Monday

8,1 694
oceny
8,1 10 1 694
Bloody Monday
powrót do forum serialu Bloody Monday
użytkownik usunięty
anyanka4

dla mnie odc 4 gdy pokazali twarz J był świetny, zgadzam się świetna drama, napięcie czasem trochę humoru, np gdy Falcon komentuje/rozmawia z siostrą :D hehe

ja jak na razie oglądałem do 3 odcinka i troszke mnie zraził moment w którym no to chyba był J z tego co mówicie, obliczył że 12.999=13. Wszystko było by cudowne i ekscytujące ale 10x12.999 to nie 129.999 tylko 129.990. I to przez ten błąd takie cuda mu powychodziły ;) To takie dwa grosze ode mnie. Zobaczymy co będzie dalej, jak na razie fajny filmik niema ani chwili nudy oby tak dalej.
Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty

nie no prawdziwa tożsamość K. to mnie zaskoczyła, nie spodziewałam się że to będzie ta osoba x] hehe bardzo polecam, może nie jest perfekt ale dużo zwrotów akcji nawet w jednym odcinku x]

A ja się powiem szczerze spodziewałem właśnie że to będzie jedna z tych dziewuszek, tylko nie wiedziałem która;)
Bardziej spodziewałem sie że to będzie Aoi, to by dopiero była zamiecha :D, Anzai nie bardzo do tego pasowała, no bez przesady dziewczynka małomówna raczej nie za wiele inicjatywy wykazała a na koniec jeszcze chyba chcieli żeby mi jej było żal. Wiem że autorzy chcieli wywołać szok no ale bez przesady, żeby stać na czele organizacji terrorystycznej trzeba mieć troche więcej charyzmy.

Tak czy tak było oczywiste że to nie Otoya, to by było zbyt proste ^^

ocenił(a) serial na 7
RyuRaV

Aoi leciała przecież krew z nosa, sama by się nie zaraziła;) Poza tym można było do tego dojść drogą dedukcji (poprzez eliminację) już nieco wcześniej - zaczynając od tego że Autor za silnie łączył osobę K z Kamishimą.
Ogólnie serial nie był zbyt zaskakujący;)

Chociaż nie rozumiem jednej rzeczy, może mi ktoś wyjaśni. Kamishima odbierał sygnały przez stopy, a wysyłał ruszając palcami, ale jak?

Gubio

Wydaje mi się, że to przez to, iż on miał coś "zamontowane" w tych palcach czy paznokciach. Jak już THIRD znaleźli jego zwłoki, to było właśnie pokazane że miał coś pod skórą.

ocenił(a) serial na 10
anyanka4

naprawdę super drama! do ostatniego momentu trzyma w napięciu. baaardzo polecam wszystkim!! ^^

ocenił(a) serial na 9
izumi11

wszystkim ? jak to mam obejrzeć skoro nie znam japońskiego ?

użytkownik usunięty
nie_loguje_sie

A angielski znasz? jeśli tak, to istnieje takie coś jak napisy do filmu. Jeśli chcesz oglądnąć to znajdziesz je gdzieś

ocenił(a) serial na 9

napisy już znalazłem, nawet po polsku (na początku wpisywałem japoński tytuł, dlatego nic mi nie znalazło). Na dniach więc zabiorę się za oglądanie :)) Szkoda, że dramy są tak mało popularne na filmwebie (parę głosów, praktycznie zero komentarzy) bo chciałem "poszerzyć horyzonty". Do anime już się np przekonałem. W związku z tym mam pytanie. Co byś polecił dla kogoś kto chce rozpocząć przygodę z "dramami" ? Bloody Monday będzie dobrym wyborem na początek ?

ocenił(a) serial na 9
nie_loguje_sie

*poleciła
ehh ślepy jestem, w dodatku postów nie można edytować :/

użytkownik usunięty
nie_loguje_sie

a jakiego typu ciebie interesują? sportowe, komedie, romantyczne, kryminalne?

ocenił(a) serial na 9

Obojętnie na prawdę. Czy to będzie kryminał czy komedia to z pewnością obejrzę... O ile będzie prezentować dobry poziom :)) W sumie to może być wszystko, dramat też mile widziany, a nawet bardzo, thriller również... No może oprócz komedii romantycznych bo kojarzą mi się trochę z kiczem, ale sama komedia, bądź interesujący romans to jak najbardziej. Oczywiście, jeśli polskie napisy byłyby dostępne to byłbym wniebowzięty, angielskie również mile widziane :)

użytkownik usunięty
nie_loguje_sie

Nie wiem jak z dostępnością polskich napisów, przyzwyczaiłam się już do oglądania po ang. więc nawet nie sprawdzałam. kilka z nich jest z dawniejszych lat więc może są polskie napisy, poszukaj, może coś znajdziesz.

A więc:
Majo Saiban
Kurosagi
Liar Game
GiraGira
Maou

ja osobiście oprócz horror/thriller lubię sportowe i komedie o szkole więc nawet jesli niektóre z nich są troszkę naciągane to i tak je oglądam i polecam ;]
Buzzer Beat
Rookies
Great Teacher Onizuka
My boss,my hero - świetna komedia!Polecam!!!
Gokusen

z dramatow i obyczajowych:
14 Sai No Haha
Life
Yuuki
One Litre of Tears
Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni

komedie roman.:
Absolute Boyfriend
Kimi wo petto
Hana Kimi
Nobuta wo Produce.

A no i jeszcze "Attention Please".

Miłego oglądania!
Daj znać potem które ci przypadły do gustu, albo jak znajdziesz jakieś dobre ;]


użytkownik usunięty

Ostatecznie jeśli coś zaczyna Ciebie nudzić można wyłączyć w trakcie, kilka dram podczas oglądania tak u mnie skończyło po 3 odc. Zawsze daje im szanse na 2-3 odc.
A jest jeszcze kilka dobrych filmów. Większośc horrorow jest na motyw tej dziewczyny z Ring z długimi włosami i wyginających się pod nienaturalnymi kątami, ale jest kilka dobrych. Ale to potem jakbyś był zainteresowany bo teraz nie mam za dużo czasu i głowy by myśleć nad tytułami :P jest wczesne rano ^^

ocenił(a) serial na 10
anyanka4

Gdzie można to obejrzeć? Najlepiej on line, bo nie chce mi się ściągać. I to jeszcze z napisami angielskimi (bo na polskie nie liczę).
Ale mam wymagania:)

saphira49

Masz po polsku na love-drama.pl

ocenił(a) serial na 10
Lina_senpai

Dziekuję:) Drama już obejrzana, mi się podobało!

anyanka4

Zgadzam się. Drama mocno trzymała w napięciu, wkręciłam się w jej fabułę, było mnóstwo zaskakujących zwrotów akcji, oglądało się naprawdę świetnie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones