PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=252024}

Bodyguard

Bo-di-ga-deu
6,8 5
ocen
6,8 10 1 5
Bo di ga deu
powrót do forum serialu Bo-di-ga-deu

ale zakończenie trochę mnie zawiodło...zazwyczaj nie mam problemu z "otwartymi" zakończeniami, ale tym razem mimo, iż serial miał spory potencjał jeśli chodzi o wątek miłosny, ze strony głównego bohatera nie doczekałam się ŻADNEJ oznaki zainteresowania którąkolwiek z jego 'wielbicielek', jego postać od początku do końca nic a nic się nie rozwinęła. Nie lubię przesłodzonych romansów ale tutaj twórcy popadli w inne ekstremum i sprowadzili wątek miłosny (mimo iż z założenia miał to być m. in. romans) tylko do tego, że 2 bohaterki wzdychają do jednego faceta. Czy na świecie naprawdę istnieją zdrowi, 30-letni mężczyźni którzy mając przy sobie dwie piękne kobiety robiące do nich maślane oczy zachowują się tak infantylnie? O.o?

Ale pomijając sprawę wyżej wymienioną serial bardzo dobry, wciągający i momentami śmieszny, nawet jeśli śmiesznie miało nie być (np. w scenach walki kiedy pokazywane był w zwolnionym tempie...hilarious ^.^)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones