PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628648}

The Boss Has Changed

Bo-seu-ga Dal-la-jyeott-eo-yo
7,4 486
ocen
7,4 10 1 486
Bo-seu-ga Dal-la-jyeott-eo-yo
powrót do forum serialu Bo-seu-ga Dal-la-jyeott-eo-yo

niesamowity!!

ocenił(a) serial na 9

nie wiem co niektórzy mają do ostatnich odcinków, mi w nich bardzo się podobają choćby losy Moo-Won i Na-Yoon, on stroi sobie z niej żarty a ona biedna się tyle jeszcze napłacze, no i plusem jest to, że nie ma aż tak strasznych dramatów jak choćby w sekret garden, gdzie ostatnie odcinki normalnie przeryczałam, bardzo pozytywna drama

katarzynaher

Hej, mogłabym wiedzieć gdzie oglądasz? Tzn. w internecie czy w tv? Jeśli w internecie to na jakiej stronie? Byłabym bardzo wdzięczna za info ;)

ocenił(a) serial na 9
Lenkaaa_93

cho-mik, na forum baki tez było w nieukończonych,ogólnie 8 odc pl reszta ang

ocenił(a) serial na 9
katarzynaher

Drama genialna. Jest tak pozytywna i można się pośmiać strasznie. Ciągle na siebie krzyczą, ale robią to w taki przezabawny sposób, że az samemu chce się zostać okrzyczanym. ;) Poza tym szczerze przyznam, że pod koniec bardziej dopingowałam Moo-Won i Na-Yoon niż parze głównych bohaterów. Męczyły mnie trochę momenty, gdy obaj przystojniacy biegali i naciskali na kokoniarę, ale potem było już ok. Bardzo podobała mi się metamorfoza Na-Yoon i jej przyjaźń z pozostałymi dziewczynami. ;)
Świetna drama, godna polecenia. Nie ma dramatów tak jak już zostało wspomniane jak np w Nice Guy czy co ja tam jeszcze oglądałam? Jak w Faith - drama historyczna. Strasznie ryczałam na końcowych odcinkach.
Protect the boss- 9!!! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones