PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801128}
7,4 31 406
ocen
7,4 10 1 31406
6,6 10
ocen krytyków
Bodyguard
powrót do forum serialu Bodyguard

UWAGA film rasistowski !!!

ocenił(a) serial na 4

Zakonczylem projekcje na 5 odcinku. Znowu okazalo sie, ze zamachowcami sa biali:) Wątki innych ras pominieto, rykoszetem dostalo sie Azjatom. Ale byli tylko narzedziem w rękach prawdziwych diablow tego swiata - BIALYCH! Kolejne, ktore tylko przychodza mi do glowy to Designated Survivor czy Shooter. Tam tez zamachowcami są biali.
Mi juz nie chodzi o odzwierciedlenie w filmach prawdziwych policyjnych statystyk. Ale niech bedzie zachowany jakis uczciwy matematyczny parytet: na 3 filmy chcialbym widziec zlych po kazdej stronie kolorystycznej barykady!:)

DaBug

O kurczę, może przydałoby się obejrzeć do końca, to może wtedy okazałoby się, że chyba niekoniecznie biali:)

ocenił(a) serial na 7
DaBug

Ty, to tak jak ten klecha z mojej wsi - nie widział "Kleru" ale nienawidzi Smarzowskiego. Zanim ocenisz (zresztą głupio) to obejrzyj/przeczytaj/wysłuchaj do końca.

ocenił(a) serial na 4
plamy_na_spodniach

Na podstawie tego Twojego Bodyarda pisalem tez o innych produkcjach jako ZJAWISKU. Nie zaobserwowales to Twoja sprawa. Mnie takie manipulacje niepokoja: tak w prawą jak i w lewą strone.

ocenił(a) serial na 7
DaBug

No widzisz, i tu był Twój błąd. Należało obejrzeć serial do końca, a wówczas nie wydawałbyś tak bzdurnych i nieprawdziwych werdyktów. Zresztą jak bardzo trzeba być ograniczonym, aby wyciągać daleko idące wnioski nie oglądając całości. Na drugi raz gdy zakończysz serial przedwcześnie - zatrzymaj to dla siebie, a nie pisz głupot, wprowadzając jednocześnie w błąd innych.

ocenił(a) serial na 4
Bokciu

Sluchaj, jestes slepy czy nie rozumiesz, ze mowie o wiekszej ilosci produkcji? Mowie o Bodyguardzie TEZ ale NIE TYLKO. To raz. Dwa: co takiego mialoby zmienic pare nastepnych odcinkow? Chcesz powiedziec, ze za zamachem na minister nie stali biali politycy? Bo zdazylem sie dowiedziec od tych co ogladali, ze jednak tak:)

ocenił(a) serial na 7
DaBug

Gdybyś obejrzał do końca, dowiedziałbyś się, że nie tylko biali...Ale skoro twierdzisz, że kolejne kilka odcinków w serialu nic już nie zmienia, to idąc tym tropem, każdy inny serial tudzież film, można skończyć w połowie, gdyż zakończenie nic nowego nie wniesie. Na szczęście większość średnio rozgarniętych kinomanów, wie iż to właśnie najczęściej końcówki charakteryzują się zwrotami akcji i wyjaśniają lwią część fabuły.

ocenił(a) serial na 4
Bokciu

Jak będziesz na poziomie wyższym niż średnio rozgarnięty to wroc do dyskusji:)

ocenił(a) serial na 7
DaBug

Tak zrobię, ale z pewnością nie z Tobą, bo tu już ratunku nie widzę.

DaBug

W USA faktycznie większość zamachowców jest biała.
Co do serialu to twoja wypowiedź kompletnie nie ma sensu, bo na końcu okazuje się że autorem bomb jest SPOILER arabka ze sceny w pociągu.

ocenił(a) serial na 4
deadeye

Czyzby? Podobno ona dala tylko pistolet, a kto inny pociagal za spust. Jesli sie myle to mnie popraw:)

ocenił(a) serial na 7
DaBug

no to wyobraź sobie że nie tylko muzułmanie detonują bomby

ocenił(a) serial na 4
marcin_lendzion

Nie musze sobie wyobrazac, bo bardzo natrętnie pokazują to w filmach (wymienilem 3 tytuly, nie jeden) i czemu poswiecilem swoj wątek.

DaBug

Piękny przykład, w którym komentuje się serial bez obejrzenia go do końca:) Jakiś student może kiedyś wykorzystać ten temat do pracy licencjackiej normalnie...
Nie oglądając do końca można też myśleć, że SPOILER ... Nadia jest niewinna i biedna i pomaga bohaterom. Warto oglądać do końca, choć czasem człowiek się trochę do tego zmusza.

ocenił(a) serial na 4
elfka77

Piękny przykład komentowania komentarza, którego się nie zrozumiało.

ocenił(a) serial na 8
DaBug

No ale serio gościu, akurat w ostatnim odcinku
SPOILER
okazuje się, że biali politycy i gangsterzy odpowiadali tylko za serialową główną intrygę, ale wciąż głównym źródłem aktów terrorystycznych było ISIS. Więc nie, kompletnie niesłusznie skrytykowałeś serial.

ocenił(a) serial na 4
litwosxd

Odpowiedzialnosc ponosi marionetka czy ten kto pociaga za sznurki? Bo marionetkami w tym flimiku byly malkpi z isis, a nie odwrotnie.

ocenił(a) serial na 8
DaBug

Obejrzałeś ten finał czy nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones