PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795995}
4,9 17 008
ocen
4,9 10 1 17008
Botoks
powrót do forum serialu Botoks

Odcinek 4 "Sumienie"

ocenił(a) serial na 7

Co na plus:

+ postać Danieli - chyba najinteligentniejsza postać w serialu, twardo nastawiona na realizację swoich celów

+ ordynator szpitala - nie ma roli, której Chabior nie zagrałby rewelacyjnie

+ postać Marka po operacji w Czechach - cóż za agresor i samiec alfa :D


Co na minus:

- postać dr Patrycji Banach - specjalista Urolog, chirurg ogólny, robi dwie kuciapy i już jest specjalistką medycyny estetycznej i do tego wymyśla tego "Orgasmic Shot'a" - serio nikt kto zajmuje się tymi sprawami od podstaw nie wymyśliłby czegoś takiego przed nią? I od razu rach-pach, konferencje w Paryżu, fejm...

- postać Magdy - po tylu aborcjach nagle zaczyna odmawiać wykonywania zabiegów, tłumaczy to swoją ciążą i lękiem przed karą wymierzoną dziecku... . Serio, ktoś kto wykonał wcześniej tyle zabiegów, wręcz dopuszczając do umierania dziecka w misce jest w stanie przejść taką przemianę? Myślę, że nie, bo jest to istota pozbawiona uczuć/empatii. Najmniej "wiarygodna" postać.

- obsadzanie aptek "swoimi ludźmi" - ok, rozumiem, że można obsadzać apteki swoimi farmaceutami, ale żeby gościa z pierwszej lepszej łapanki? Niech będzie, że Darek też kupił dyplom farmaceuty, tak jak to zrobił z dyplomem ratownika medycznego, ale dla mnie to usilna próba upchnięcia Oświecińskiego niesionego na fejmie Pitbulla: Nowe porządki,

- trójkąt z taksówkarzem - nie dziwiłbym się Danieli, rozochociła się trochę i pewnie chciała przetestować turbinę, ale Patrycja? Niby uznany lekarz i wkręca się w takie zabawy z pierwszym lepszym cierpem, za granicą i do tego czarnoskórym... .

Ogólnie to serial oglądam z zaciekawieniem, nie oglądałem filmu, jestem po czterech odcinkach, ale nic nie wskazuje na to, że serial "wbije mnie w fotel"

ocenił(a) serial na 6
karol_bc

Nie rozumiem zdziwienia trójkątem z czarnoskórym xD Że niby tylko patola może być rozwiązła i lubić sex, a inteligentna kobieta to tylko z miłości? Średniowiecze mocno.

ocenił(a) serial na 7
AggieZ

Nie obchodzi mnie czy z miłości czy nie, inteligentna (w zasadzie nie wiem czemu zarzucasz Dagmarze brak inteligencji przypisując ją Patrycji) kobieta nie wskoczy ujarana na pierwszego z brzegu murzyna w obcym kraju.
Nie widzę tu średniowiecza tylko zdrowy rozsądek.

karol_bc

Przecież ta pani urolog jest generalnie zawiedziona życiem,
zrobiła sobie to i owo, co nie miała prawa skosztować seksu z przystojnym młodym facetem?
Matko mam wrażenie, że ten serial oglądają ludzi pokroju słuchaczy radia maryja i tylko oni. facet z taksówki swoją drogą był o lata świetlne bardziej atrakcyjny od jej exa.

Holly85

Można to też rozumieć, jako swoiste "pielęgnowanie" stereotypów o naszych rodaczkach za granicą.Cholera wie, po co taka scena została tu umieszczona, bo bez tego też by się obyło.Ale, jak jechać po bandzie, to jechać i widocznie reżyser nie zmarnował takiej okazji.

ocenił(a) serial na 7
Holly85

Daruj sobie te wycieczki z Radiem Maryja... .
Facet z taksówki lata świetlne bardziej atrakcyjny od jej exa - aa czyli rozumiem, że jak spotykam kogoś atrakcyjnego to od razu na niego wskakuję, no bo przecież atrakcyjniejszy od exa - masakra..., niezła argumentacja.
Raczej miałem na myśli, że Patrycja będąc lekarką do sprawy seksu będzie miała inne podejście choćby ze względu na większą świadomość dot. zagrożeń (syfy itd.). A ona się ujarała i hop trójpolówka z murzynem :D

ocenił(a) serial na 6
karol_bc

E tam, że syfy. Można się zabezpieczyć, ewentualnie później leczyć. Nie każdy nieznajomy ma HIV, a na zwykłe wenerki weźmie antybiotyki i będzie żyć, gorsze rzeczy się ludziom przytrafiają :P
Faceci często ''wskakują" na nowo poznaną atrakcyjną dziewczynę. Kobiety mają więcej zahamowań przez normy społeczne. Ale nie wszystkie się nimi przejmują, ja np. lubię seks bez zobowiązań. Wszyscy mamy potrzeby, nie wszyscy chcemy związku. Tyle. A ''ona się ujarała i hop trójpolówka z murzynem' sounds like fun.

karol_bc

Czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego na konferencji w Paryzu pierwsza kobieta nie zostala zaakceptowana przez Parycje Banach. Musieli szukac innej do "pokazu"? I po co jechala tam Daniela?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones