PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709794}

Bractwo czerwonej opaski

Red Band Society
7,8 3 280
ocen
7,8 10 1 3280
Bractwo czerwonej opaski
powrót do forum serialu Bractwo czerwonej opaski

Producenci są dobrej myśli! Na pewno zostaną wyemitowane ostatnie 3 odcinki sezonu a co dalej...narazie nie wiadomo chociaż wersja jest dosyc optymistyczna. Tu jest fragment wywiadu z szefową serialu:

Nigdy nie zostaliśmy ściągnięci z ramówki. Zawsze mieliśmy pokazać nasze pierwsze dziesięć odcinków, a potem udać się na przerwę świąteczną. To dlatego stworzyliśmy ten cliffhanger" - podkreśla Mimoun, która zauważa, że zdjęcia do finału pierwszego sezonu rozpoczęły się w ten poniedziałek. "Zamierzamy pokazać ostatnie trzy odcinki. Tak, dostaliśmy zamówienie na dodatkowe scenariusze, i teraz nie będziemy mieli okazji ich nakręcić, ale to nie znaczy, że nie wrócimy z drugim sezonem. To całkowicie możliwe, i mam nadzieję, że masz jasność w tej kwestii!"

Z tą uwagą również chcieliśmy przepytać Mimoun o wspomniane szokujące momentu w jesiennym finale: Dzień zacieśniania więzi między Leo i Karą poza szpitalem, co doprowadziło ich do uprawiania seksu w jej samochodzie na szpitalnym parkingu; Emmie wracającej do domu po tym jak naprawdę nie pokonała anoreksji, i straciła przytomność w łazience; Hunter zmierzający na salę operacyjną, aby zyskać nową wątrobę; i pielęgniarce Jackson, która odrzuciła romantyczne zaloty dr Naydaya z przyczyn zawodowych, ale wszystko się odwróciło i odwzajemniła jego pocałunek pod koniec długiej zmiany.

Wiedząc, że drugi sezon jest bardzo mocno niepewny, czy zaprojektowałaś trzynasty odcinek jako finał serialu? Czy będzie zakończenie?

Absolutnie. Będzie zakończenie dla wielu obecnych historii nastolatków, które oglądasz, ale odcinek również pokazuje ci jak serial sam w sobie pozostaje otwarcie zakończona. Octavia Spencer jest główną aktorką w tym serialu. Jest sercem i duszą Ocean Park Hospital, a to pokazuje ci, że pewne historie członków czerwonych opasek mogą zostać w całości zakończone, ale możemy opowiedzieć inne historie ludzi, którzy pojawiają się w szpitalu wykorzystując naszą niesamowitą załogę złożoną z Octavii [Spencer], Dave'a Annable, Rebeccy Rittenhouse i Wilsona Cruza - którego Kenji stał się moim ulubieńcem

maffqa_

O JAAAAA CO ZA ULGA :P A tak serio serial jest naprawdę przyjemny, i bardzo miło mi się go ogląda, mimo, że nie jestem już nastolatką ;) W ostatnim odcinku tyle się wydarzyło, że szkoda, gdyby nie powiedzieli nam, co dalej. Ja trzymam kciuki ;)

ocenił(a) serial na 8
Astrid

Ja tak samo. Serial jest świetny i szkoda by było żeby nie dokończyć nawet tego sezonu. Chociaż od momentu w którym to przeczytalam nie ma zadnych nowych informacji na temat następnego odcinka :(

maffqa_

Zła wiadomość - serial oficjalnie anulowany kilka dni temu. Trzy ostatnie odcinki zostaną wyemitowane, ale to będzie koniec.
http://tvseriesfinale.com/tv-show/red-band-society-fox-abc-studios-tried-to-save -cancelled-series-35321/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones