PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862591}

BrzydUla 2

5,6 2 838
ocen
5,6 10 1 2838
BrzydUla 2
powrót do forum serialu BrzydUla 2

Już zdążyłem zauważyć, że te dwie postacie są tam po to by wprowadzić do serialu nieco humoru. Sęk w tym, że ten ich humor w ogóle do mnie nie trafia i moim zdaniem jest zwyczajnie żałosny i wbity na siłę.

Adam, panikarz, który kompletnie nie nadaje się na stanowisko dyrektora finansowego nie robi nic poza tym, że ciągle lamentuje jak to mu źle, jak się boi, jak mu niedobrze. Drażni mnie to. Ciepłe kluchy. Ani to facet ani nic. Tęsknię za Febo na tym stanowisku. Przynajmniej był ogarnięty.

Bożenka też nie lepsza. Jej sposób grania jest taki jakbym oglądał tani sitkom. Rozumiem, że za każdym razem jak ją widzę na ekranie to mam się przygotować na salwę śmiechu? chyba coś nie wyszło.

Wiem, że taki był zamysł tych postaci i producentów i takie mają odgrywać role, ale jak dla mnie szkoda na nich czasu antenowego. Odcinek trwa tylko 22 minuty a 1/3 z tego muszę poświęcać na oglądanie tej błazenady.

dark000

Trochę się z tym zgadzam. Bardziej mnie ciekawi akcja z Markiem, Ulką, która wreszcie się ogarnęła i działa (co chodzi o zdradę podejrzewam cały czas, że był tylko pocałunek jednak), Nadią, Aleksem (Paula no sory, ale tu też coś nie halo). Violetta jakoś też nie wiem nie przemawia do mnie ten cały wątek. Ale czuję, że tu głównie Ulka uratuje firmę. I wyszło też, że rodzice Marka nie żyją, bo padło, że roztrwonił majątek rodziców. 

ocenił(a) serial na 1
dark000

Też ich nie lubię i to od początku. Adam fajny był w jedynce, taki sługs Aleksa, nie miał swojego rozbudowanego wątku. W dwójce to znerwicowany koleś bojący się własnego cienia i absolutnie nienadający na głównego księgowego - nie mam pojęcia jak on może zajmować takie ważne stanowisko (jedno z najważniejszych!) w firmie. Za dużo czasu poświęcają mu i tej Bożence.

devilqueen

Moim zdaniem Marek potrzebował właśnie takiego Adama - nieograniętego typa który podpisze wszystko, co mu się podstawi - żeby mógł fałszować raporty dla Febo... Ileż to razy Marek się nachwalił Adama, że bez niego to by już dawno popłynęli.... i faktycznie by tak było, bo ogarnięty człowiek nie pozwolił by sobie na łamanie prawa ani oszustwa :)

otacon87

Ale Adam jest nieogarnięty życiowo, nie zawodowo. Wielokrotnie w serialu pojawiały się wątki, wąteczki czy wtrącenia, które jasno pokazywały, że bardzo dobrze zna się na tym co robi...

dark000

Mnie Adam mniej denerwuje ,chyba dlatego, że bardzo lubię Simlata .Jest świetnym aktorem, ale ta rola skrajnego histeryka nadajacego się do leczenia jest raczej smutna niż śmieszna. Inna sprawa to Bożenka- denerwujaca ,groteskowa postać, sztucznie zagrana ,nieśmieszna i niepotrzebna tragifarsa. Nie wiem jak wypada ta aktorka w innych rolach, ale komediowe powinna omijać szerokim łukiem i w ogóle zastanowić się nad profesją?.

ocenił(a) serial na 2
dark000

Jak lubię Simlata, tak rola w dwójce "Brzyduli" tak mnie wkurza że nie mogę tego oglądać.

ocenił(a) serial na 3
dark000

mnie bardziej wkurzała Angelica, taka stereotypowa Karyna spod sklepu... masakra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones