PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162686}

Bulionerzy

5,4 19 670
ocen
5,4 10 1 19670
4,2 4
oceny krytyków
Bulionerzy
powrót do forum serialu Bulionerzy

Każdy odcinek oglądałem z przyjemnością. Nietypowa historia o zwykłej rodzinie która wygrała apartament i zaczyna życie w nowym klimacie, choć ich osobisty klimat nie zmienił się znacząco. Ostatni sezon trochę przynudzał, brakowało już chyba pomysłów na nowe odcinki. Najbardziej jednak rozczarowało mnie zakończenie, a właściwie jego brak... ostatni odcinek nie wyróżniał się właściwie niczym od poprzednich. Wydaje mi się że był w planach jeszcze jeden sezon serialu. A wy co sądzicie o zakończeniu?

ocenił(a) serial na 8
armudia

Bo serial miał się skończyć 13 odcinków wcześniej, lecz nagle zrobili kolejne odcinki. Potem nie były one puszczane (pojawily się z dużym opóźnieniem. Pamiętam, że czytałem wywiad w teletygodniu, gdzie jedna z aktorek wspominała, że pół roku temu nagrali kolejne 13 odcinkow, ale jakoś nie widać ich emisji czy coś).
Odcinki w końcu się pojawiły, ale były takie sobie.
W sumie serial miał kilka sezonów, które mogłyby być końcem serialu w pewien sposób. O ile pamiętam to przed ostatnim sezonem był odcinek, który byłby idealnym zakończeniem, bo było ono zabawne. Szkoda, ze tak się nie stało.

ocenił(a) serial na 7
armudia

Uważam, że zakończenie powinno być trochę inne np.
- sąsiedzi poznali prawdę o Nowikach,
- Nowikowie sprzedali apartament i wyprowadzili się,
- Nowikowie stali się milionerami i nie musieli już udawać.
Rzeczywiście, jest zakończenie bez zakończenia.

ocenił(a) serial na 7
bula97

- firma produkująca buliony musiała zakończyć działalność, a to oznacza, że Nowikowie musieliby wszystko spłacać sami albo się przenieść

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones