PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000964}

Burmistrz Kingstown

Mayor of Kingstown
7,6 2 090
ocen
7,6 10 1 2090
Burmistrz Kingstown
powrót do forum serialu Burmistrz Kingstown

Mayor of Kingstown to amerykański thriller kryminalny transmitowany w telewizji Paramount+ , stworzony przez Taylora Sheridana i Hugh Dillona. Premiera serialu odbyła się 14 listopada 2021 r. Akcja rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Michigan, gdzie dobrze prosperującym biznesem jest więziennictwo. Historia opowiada o rodzinie McLusky. To surowe i brutalne spojrzenie na biznes więziennictwa.

ocenił(a) serial na 9
Sir_Dave

jestem z lepszych seriali jakie widziałem, Taylor Sheridan w najlepszym wydaniu.

ocenił(a) serial na 10
bosiak

Zgadzam się z Tobą. Szkoda że w Polsce cicho o nim

ocenił(a) serial na 7
Sir_Dave

Jestem po pierwszym odcinku i nie do końca rozumiem kim jest tytułowy "Burmistrz". Bo to, że nie jest burmistrzem miasta to oczywiste. Ale jaka jest jego profesja? To jakiś kurator? Poręczyciel?

ocenił(a) serial na 9
Halconnegro

Prawna pomoc wyrzutkom społecznym, ludziom mniej zasobnym a przy okazji pozyskiwanie informacji co , kto, z kim i kiedy...Zdalna piecza nad utrzymaniem względnego spokoju w mieście poprzez informacje od klientów.. No i też realna pomoc kiedy jest potrzeba:)

ocenił(a) serial na 7
if66

Po kilku odcinkach zrozumiałem konwencję jego działania, aczkolwiek ciekaw jestem czy takie profesje faktycznie występują w amerykańskim porządku prawnym (bo w polskim zdecydowanie nie). Moim pierwszym skojarzeniem, kim jest Burmistrz, była postać Maxa Cherry'ego z Jackie Brown. Z tymże Mike to taki Max na sterydach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones