PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216543}

Był sobie złodziej

Once a Thief
7,1 286
ocen
7,1 10 1 286
Był sobie złodziej
powrót do forum serialu Był sobie złodziej

Pierwszy serial jaki ogladalm, ktory zle sie skonczyl. Normalnie wypas:)

użytkownik usunięty
Monika_D

Niekonwencjonalne zakonczenie, w ktorym glowni bohaterowie gina w ostatnim odcinku, ja osobiscie zaluje ze zgineli( jak dobrze pamietam byli w jakims budynku , ktory wybuchnal),ciekawy serial

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam ten serial. Uwielbiałam go. Świetna komedia, sensacja i kryminał w jednym. Z chęcią bym obejrzała jeszcze raz.

Monika_D

Jeden z najlepszych seriali jakie widziałem. Balet pośród latajacych kul i nieprzeciętni bohaterowie i ten klimat...
Niestety ale chyba tylko dla fanów kina Johna Woo

ocenił(a) serial na 10
Turkisz80

Zajefajny serial, pamiętam go z dzieciństwa, zauroczył mnie ten klimat, do tej pory uwazam, ze to jeden z najlepszych seriali komediowo-sensacyjnych i ci przystojni faceci zwłaszcza Mac:)))

Monika_D

Dziękuję bardzo za spoilery :).
Tak przypadkowo się natknęłam na ten serial i zaczęłam oglądać.

ardnaskela_filmaniak

Wybacz, młoda byłam i głupia jak to pisałam :-( Mimo wszystko mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z oglądania serialu:-)

Monika_D

Bez przesady. Nie mogłaś wiedzieć :).
Nie zrezygnuję.
Czasami zresztą człowiek ma dość dobrych zakończeń.

ardnaskela_filmaniak

Jonh Woo to nie Disney żeby szukać szczęśliwych zakończeń. Jego azjatyckie filmy mało kiedy mają happy end :)

Turkisz80

Ktoś mnie tu próbuje zachęcić do obejrzenia jego innych filmów, jak widzę ;).
Więc jakie są według Ciebie najlepsze?

ardnaskela_filmaniak

Oczywiście kinowy był sobie złodziej czyli: http://www.filmweb.pl/film/By%C5%82+sobie+z%C5%82odziej-1991-31502
oraz mój ulubiony Hard Boiled , the Killer i Kula w łeb. Wszystkie są w podobnym klimacie

Turkisz80

Zobaczę, kiedy będę miała na to czas :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones