PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=285947}

Captain Tsubasa

Captain Tsubasa: Road to 2002
7,9 1 336
ocen
7,9 10 1 1336
Captain Tsubasa: Road to 2002
powrót do forum serialu Captain Tsubasa: Road to 2002

Podsumowanie całej kariery Tsubasy od najmłodszych lat aż do gry w Barcelonie i MŚ.
Polecam

spy19

Zgadzam się w stu procentach. To świetna seria, jest krótko zwięzle i na tema. podstawowy plus to że każdy mecz nie ciągnie się przez 5 odcinków a wszystko dzieje się bardzo dynamicznie

ocenił(a) serial na 10
thalia_filmweb

ja obekjrza;lem do momentu jak zakwalifikowali sie na MS. Jest przedstaiwone ze na nich graja? jak tak to gdzie mozna obejrzec? z gory dziki

adiman

cała seria liczy 52 odcinki. kiedyś puszczali to na AXN SCI FI ale teraz to niewiem gdzie by dało się obejżec. ja mam to na grane na DVD o zrobione z tego divixy
jesli był byś zainteresowany to odezwij się

thalia_filmweb

A czy mogę się spytać: z polskim lektorem czy nie?

karola_viv

z polskimi napisami bo serial w takiej postaci był emitowany

ocenił(a) serial na 10
thalia_filmweb

ja ogladalem bodajze na fani.kreskowki. pl i doszedlem do odcinka jak Tsubassa strzelil kilkanascie bramek w jednym meczu w druzynie rezerw (to chyba gdzies 1/3 serii?). Chcialem sie spytac czy ta seria ukazuje jak grali na Mistrzostwach Swiata, czy tylko do turnieju na Mundialu?

adiman

tak seria ta pokazuje zmagania reprezentacji Japonii na MŚ i kończy się na meczu finałowym . Japonia zaczyna mecz z Brazylią ( oczywiście kapitanem Japończyków jest Tsubasa , i tak wątek się urywa

ocenił(a) serial na 9
thalia_filmweb

Trochę chaotycznie to napisałeś...
Zmagania na MŚ, które są pokazane w tej serii to są mistrzostwa juniorów znane z poprzednich serii. Japonia gra z Niemcami i zdobywa tytuł MS.Następnie pokazane są dalsze losy naszych bohaterów. W ostatnim odcinku serii Road to 2002 pokazany jest początek meczu Japonii z Brazylią na MŚ seniorów i tutaj serial się urywa...

ocenił(a) serial na 10
mrozioo85

no dokladnie... a szkoda ze nie zrobili World Cup 2002

ocenił(a) serial na 8
adiman

Obejrzałem 10 lat temu. Klimatem jednak nie przebił pierwowzoru,ale dla fanów Tsubasy must have.

thalia_filmweb

No tez wlasnie skonczylem na tym jak zaczyna sie mecz z Brazylia na MŚ i koniec nie ma kontynuacji zeby mozna bylo obejrzec co sie dzialo dalej ?

thalia_filmweb

poproszę te odcinki Kapitana Tsubasy2002

spy19

zgadzam się z Tobą. Osobiście mi brakuje w bajce odcinków ostatnich mistrzostw świata, które zaczynają się w 52 odcinku

spy19

Ile tych serii wogóle było?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones