PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793727}

Carnival Row

7,4 13 082
oceny
7,4 10 1 13082
Carnival Row
powrót do forum serialu Carnival Row

Nudy na pudy

ocenił(a) serial na 5

Ten serial jest nudny jak diabli. Płytka intryga, fabuła na kolanie pisana, a na dodatek do znudzenia gadanie o rasizmie. Nastawiałem się na coś wyjątkowego, a dostałem kolejny mierny serialik.

ocenił(a) serial na 3
GryzekPL

Dzięki za ten komentarz, bo już się martwiłem, że przy reszcie rozpływających się tutaj nad tym serialem opinii coś ze mną jest ostro nie tak.

Podałem się po 6 odcinku, bo jeśli po tylu godzinach nie załapało, to już więcej nie chciałem się z tym męczyć.

Tak, opowieść jest skupiona na rasizmie i właściwie każdy wątek w niej poproszony dotyczy problemu nierówności i nietolerancji. Tyle że w prawie każdym wypadku temat podawany jest w tak prymitywny i przekonstrastowany sposób, że czuć w tym rękę aktywistów społecznych.

Drażni mnie też IMO niepotrzebnie aż tak wulgarny język.

Akcja snuje się powoli, dużo scen jest przegadanych i budowanych na siłę, a całość jest odpowiedziana uproszczonym, banalnym wręcz schematem. Jeśli ma to być bajka, to oklepana i bez polotu, a wyglda to raczej na propagandowo uproszczoną historyjkę.

Ciekawa jest tylko oprawa i oparty na niej klimat tego świata, czyli kolejna plastikowa wydmuszka do tracenia czasu przed ekranem.

ocenił(a) serial na 5
gjon

Dokładnie, zwłaszcza, że sam świat Carnival Row ma potencjał. Swoją drogą też na 6 odcinku odpuściłem.

GryzekPL

Plastik tego serialu polega na tym, że twórcy nie potrafią za sobą zostawić mentalności z XXI wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones