PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134084}

Chłopaki z baraków

Trailer Park Boys
8,4 42 060
ocen
8,4 10 1 42060
Chłopaki z baraków
powrót do forum serialu Chłopaki z baraków

Najlepsza postać komediowa

ocenił(a) serial na 10

Po obejrzenie "The Office", byłem pewny, że żadna postać serialowa nie będzie mogła przebić Michaela Scotta i Dwighta, ale jednak postać zagrana przez Robba Wellsa, przebija ich obu. Ile razy musiałem, pauzować serial, bo nie mogłem ogarnąć mojego śmiechu xd Te teksty w stylu: "You're fu**in stupid", albo scena, gdy Julian gada z kimś przez telefon w 9 chyba sezonie i mówi, że z Rickim i Bubblesem są profesjonalistami i wtedy to spojrzenie Rickiego w kamerę hahahah xd
Generalnie serial polecam każdemu, kto ma dobre poczucie humoru

Pozdro

Oparty

No faktycznie usłyszenie "You're fu**in stupid" w filmie to taaaka rzadkość, że słysząc tutaj zrywałeś boki? Lol

ocenił(a) serial na 10
botanix_filmweb

Wypowiedzenie tych slow przez odpowiednia osobe w odpowiednim czasie jak najbardziej :D

ocenił(a) serial na 8
Oparty

Jim Lahey przypomina mi trochę Mariana Paździocha.

ocenił(a) serial na 7
Oparty

"albo scena, gdy Julian gada z kimś przez telefon w 9 chyba sezonie i mówi, że z Rickim i Bubblesem są profesjonalistami i wtedy to spojrzenie Rickiego w kamerę"
który to odcinek???

ocenił(a) serial na 10
Alan_46

Oj niestety już nie pamiętam, jedyne co podejrzewam, że to był 8 albo 9 sezon

ocenił(a) serial na 7
Oparty

Nah szkoda ja jestem już świeżo po tych sezonach i możliwe, że mi umkneła ta scena :(
co prawda niby mógł bym obejrzeć jeszcze raz, ale sezony po 7 są już takie średniawe i dołujące

ocenił(a) serial na 9
Alan_46

To prawda ze po 7 sezonie następne są już gorszej jakości, ale wciąż zawierają sporo śmiesznych scen. Dlaczego wydały Ci się dołujące?

ocenił(a) serial na 7
desmond19989

Głównie chodzi mi o Lahey'ego bo to co z nim sie dzieje w nowych sezonach jest po prostu dołujące :P

ocenił(a) serial na 9
Alan_46

A on od początku nie był na swój sposób postacią tragiczną?

ocenił(a) serial na 7
desmond19989

Na początku to był najeb*nym badassem (albo przynajmniej były takie momenty w których był pełen podziw dla niego), a potem to już sie stał żałosnym menelem

ocenił(a) serial na 9
Alan_46

no to trochę racja. Szkoda go. Dla mnie jednak chyba największym mankamentem nowszych sezonów jest bezpowrotne znikanie bohaterów, w tym dwóch moich ulubionych jak Ray czy JRoc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones