PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808701}
6,2 5 478
ocen
6,2 10 1 5478
Chambers
powrót do forum serialu Chambers

Wtf?

ocenił(a) serial na 4

Pierwsze 4 odcinki wciągają tylko po to żeby ostatnie spowodowały rzyg. Nie polecam, końcówka denna.

ocenił(a) serial na 3
kolczesta

Popieram, szkoda czasu. Pierwsze 3-4 odcinki zachęcają aby odpalić kolejne. Prosty myk dają coś ciekawego na końcu odcinka aby zaraz włączyć kolejny, ale potem jest tylko gorzej. Durne wątki które sie zaczynają w jednym odcinku i zaraz kończą, które nie maja kompletnie nic wspólnego z głównym tematem serialu i których mogło by w ogóle nie być, na przykład wątek kradzieży Priusa. Serial może sie spodoba dzieciakom z gimnazjum :/

ocenił(a) serial na 5
kolczesta

weszlam na filmweb, zeby serial ocenic i napisac dokladnie to co Ty - pierwsze 4-5 odcinkow super, polknelam naraz, pozniej ogladalam na sile, czekajac az serial znowu powroci do tej fajnej wciagajacej fabuly z poczatku. niestety sie nie doczekalam. 5 daje naciagana, glownie z uwagi na pierwsze odcinki...

ocenił(a) serial na 5
kolczesta

100% zgody. Początek interesujący, od 5 odc równia pochyła.

ocenił(a) serial na 5
kolczesta

dokładnie tak - nigdy, żaden serial mnie tak nie rozczarował. Do 8 odcinka w miarę w porządku (mimo, że wieje nudą) - tak podczas 9 oraz 10 odcinku łapałem się za głowę.

kolczesta

Mam to samo, pierwsze odcinki jeszcze wciągające, mimo irytujących postaci (ojciec, którego każda decyzja była najgłupszą z możliwych). Potem już męczące jak diabli.

ocenił(a) serial na 7
kolczesta

Haha mi zupełnie na odwrót... Pierwsze 5 odcinków obejrzałem jakoś w 2 tygodnie, a resztę praktycznej w jeden dzień więc ;p
A końcówka mi się bardzo podobała :)

ocenił(a) serial na 8
nerciu11

U mnie to samo! ciekawe zakończenie, do końca nie było wiadomo o co im chodziło

kolczesta

I czy naprawdę hydroksyzyna kosztuje w Stanach równowartość Priusa??? W Polsce 6,99 zł za 30 tabletek :-D

ocenił(a) serial na 6
kolczesta

skonczylem dopiero 5 odcinek i on też był spoko. nie rozumiem tylko głupoty ojca.. bierze on pożyczkę 1.500 i musi szybko oddać i to jeszcze 10.000 yyy... a, że nie ma kasy daje mu samochód yyy.. to nie lepiej byłoby sprzedać komuś te auto i mieć więcej kasy?

Mortemignis

Po pierwsze to nie był ojciec, po drugie odsetki lichwiarza, po trzecie samochód był własnością rodziców Becky, więc jak Frank miał by go sprzedać?

kolczesta

Mysle dokladnie tak samo. Lubie horrory, lubie tego typu tematyke, i po pierwszych 3 odcinkach bylo ok, a pozniej to juz jakas masakra. Wrecz bym powiedziala, ze kazdy czlowiek o IQ wyzszym niz 70 powinien sie czuc obrazony i zazenowany, ze dal sie podpuscic i zmarnowac na to swoj czas. Stad tez ode mnie 1/10.

AlexabezKeksa

Odpaliłam właśnie odcinek 5. Przy 4 miałam wrażenie że główną bohaterka jest wieloletnią narkomanka. Dobrne do końca ale już widzę zmarnowany potencjał ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones