Charmed
powrót do forum 2 sezonu

Czekam na więcej

ocenił(a) serial na 8

Jako wielki fan oryginału byłem dość sceptycznie nastawiony do serialu po obejrzeniu pierwszych odcinków pomyślałem sobie hmm tak sobie... ale stwierdziłem dobra zobaczę wszystko i wiecie co? Bardzo mi się spodobał. Fakt można byłoby zrobić to jeszcze lepiej ale podoba mi się to że mimo takich smaczków co do pierwowzoru jest to całkiem nowy serial z nowymi zasadami, zdecydowanie bardziej nastawiony na współczesność np. po przez związki homo itp. jednak mi to nie przeszkadza w odbierze absolutnie. Drugi sezon z duchem ciemności oraz Abby bardzo mi się podobał. Ogólnie widać że z każdym sezonem jest lepiej. Podoba mi się wątek z miłością Macy i Harrego jest bardzo naturalny i nie wymuszony, jeżeli w kolejnych sezonach scenarzyści utną ten związek dostaną w******l XD W ogóle uważam że aktor grający Harrego wymiata, siostry też coraz lepiej z każdym następnym odcinkiem się rozkręcają. Czekam na sezon 3 ale jestem dobrej myśli oby tylko nie zaczęli za bardzo kombinować...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones