PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36757}

Chicago

6,7 20
ocen
6,7 10 1 20
Chicago
powrót do forum serialu Chicago

jak ktoś posiada ten serial niech da jakieś linki bądź niech wrzuci na youtube :)

SnapeForever

Witam , wiem że to jest stary post z prośbą o udostępnienie tego serialu , przepraszam za to że odkopuje ale ja również jestem zainteresowany tym serialem . Przekopałem Google w szerz i wzdłuż i nie znalazłem nic konkretnego , skontaktowałem sie z telewizją TVN odnośnie tego serialu i poprosiłem o pomoc w udostępnieniu kopii i okazało się że jest to możliwe . Jeżeli tylko dostanę jakaś konkretna odpowiedz wówczas powiadomię ciebie o możliwości udostępnienia . Jeżeli tylko wciąż jesteś zainteresowany . Pozdrawiam.

pawoolon

chciałam obejrzeć serial raz jeszcze, minęło parę ładnych lat, obecnie nie mam wolnego czasu na takie rzeczy, ale dziękuję bardzo za wiadomość

pawoolon

i jak, dali znać? również chętnie bym go sobie odświeżył...

baron666

Witam ,
Tak , odpowiedzieli i zaproponowali mi 100Pln za odcinek x z tego co pamietam 18 odcinkow . Troche duzo i raczej nie podejme tego wyzwania .Przepraszam .

Jezeli nie jest do za wysoka cena dla Ciebie , prosze osobiscie kontaktowac sie z nimi , sa raczej chetni na takie propozycje , ja odpuszczam .

Kontakt do nich moge udostepnic na zyczenie lub prosze skorzystac z google , dziekuje.Pozdrawiam.

pawoolon

dziękuję za odpowiedź

100 złotych? tyle to bym dał za kopię "Godfather'a" z inskrypcją Marlona Brando, ale raczej nie za odcinek telenoweli o polskich gastarbeiterach w Chicago... Nie wiem, czy ludzie w tvn są aż tak bezczelni czy po prostu głupi... Możliwe, że jedno i drugie.

Pewnie i tak z ciekawości poszukam. Sprawy nie ułatwia fakt, że w tym samym roku premierę miał słynny film o tym samym tytule. Niemniej, jeżeli coś znajdę, nie omieszkam Cię powiadomić. :)

baron666

Ja przekopalem google w szerz i wzdluz z negatywnym skutkiem. Jezeli w jakis sposb uda Ci sie cos znalezc bardzo prosze o kontakt. Lubie takie dokumenty i z przyjemnoscia obejrzalbym rowniez i ten. Z gory dziekuje i zycze powodzenia.
Dziekuje,

pawoolon

Również szukam tego dokumentu. Ktoś coś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones