PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 832
oceny
7,2 10 1 49832
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Nie wiem czy oglądałem serial na tyle nieuważnie, czy wątek porzucono, ale co z zabójstwem Connora i potem jego rodziców? Pamiętam, że Ambrose i Hilda byli w sprawę zaangażowani, ale temat nagle się urwał.
Tropiciele czarownic? Ja nie widziałem tam innego podejrzanego poza Lukiem. Poza tym, przez wspólną noc z Ambrosem, miał sposobność żeby zabić też iguanę (opiekuna). Co sądzicie, wrócą do tego wątku?

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Na pewno wroca bo to nie jedyne trupy. Myślę, że to sprawka madame satan.

hrabianka

Ona przypadkiem nie zjada swoich ofiar? A one potem przepadają bez wieści? To chyba nie to.

ocenił(a) serial na 8
ink1313

Może i racja :)

ink1313

Potwierdzam. Zjada ich tak, że nie ma czego identyfikować. :)

Obstawiam, że Luke zginie w przyszłym sezonie żeby reaktywować ten wątek "polowania na czarowników". Spellmanowie będą mieli w końcu motywację żeby rozwiązać tę sprawę. Ambrose będzie cierpiał, ale w końcu dadzą mu lepszego chłopaka.

Dandylion

Albo oleją ten wątek. Przyszły sezon ma już zapowiedzianych głównych złych (z odcinka świątecznego).

ink1313

Z drugiej strony, może go nie zabiją - w ostatniej scenie siedział z Ambrosem, Sabriną i ciotkami i popijał ajerkoniak jak już członek rodziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones