PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 798
ocen
7,2 10 1 49798
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina a Riverdale

użytkownik usunięty

Jak sądzicie, będą jakieś połączenia z riverdale? W końcu Sabrina chyba mieszka w Greendale.
Osobiście mam nadzieje, że nie połączą tych dwóch seriali w jakiś sposób jak to było np. że flash pojawiał się w arrow. Wiem, że są to rózne produkcje, ale zauważyłem, że od jakiegoś czasu jest moda na takie mixy.
Jeśli będziecie mieli jakieś info na ten temat to zapraszam do umieszczania tego pod tym tematem.

ocenił(a) serial na 7

Mam nadzieję, że nie. To jak crossover "Kości" z "Jeźdźcem bez głowy"- to nie ma sensu. Oba seriale maja swoje klimaty i niech tak pozostanie, natomiast "Arrow" i "Flash"to ta sama stajnia DC więc i tematyka podobna, dlatego był crossover

W komiksach Archie Comics, miasto Greendale i Riverdale oddziela tak naprawde tylko rzeka Sweetwater, więc jest to jak najbardziej prawdopodobne.

Podobno w 3 sezonie Riverdale ważną rolę ma odgrywać wątek "farmy", z którą jak widać na zwiastunie wiąże się tematyka okultystyczna, więc niestety obawiam się że może dojść do crossoveru...

ocenił(a) serial na 7

W starożytnych czasach Archiego świat był bardziej abstrakcyjny. Do tego stopnia, że czwórka przyjaciół podróżowała w czasie z gadającym psem. Dlatego też można było połączyć historie Riverdale z przygodami nastoletniej czarownicy. Dzisiaj archieverse się rozwinął w kierunku realistycznym, za którym poszedł też też serial, a w tym świecie magii nie ma. No, nie licząc alternatywnej historii z cthulhu i żywymi trupami, ale to raczej nie jest kanon. Dlatego też nie martwię się o jakieś crossovery na kiju - w powiązanych są tylko ze względu na wspólne korzenie. Spójrzcie na adaptacje komiksów trykociarskich, gdzie w powiązanych są filmy z różnych wytwórni, których bohaterowie nigdy się nie spotkają. Taka sama sytuacja.

TakiLeszek

" a w tym świecie magii nie ma" Aktualizacja- w pierwszym odcinku 3 sezonu Riverdale ,(SPOILER SPOILER SPOILER)
widać latające dzieci, i jakieś obrzędy okultystyczne, więc jednak "magia" zawitała do Riverdale

ocenił(a) serial na 7
andrzejduda2222

Kurczę, nie spodziewałem się tego. Acz jeszcze same obrzędy to nie jest poziom gadającego kota. No obaczę dziś.

andrzejduda2222

Wydaje mi się, że tak naprawdę żadnych latających dzieci nie było, a cała scena rozegrała się tylko w głowie Betty. Wątpię żeby Riverdale miało iść w kierunku fantastyki. Oczywiście to tylko moje subiektywne spekulacje. Chętnie poznam zdanie innych na temat tej sceny.

użytkownik usunięty

Ogólnie to po pierwszym odcinku 3sezonu riverdale, stwierdzam, że Sabrina na pewno się pojawi. Zastanawiam się tylko jak to połączą, najwygodniej byłoby zakończyć riverdale po 3 sezonie w którym pojawi się Sabrina bo wtedy by bardzo zgrabnie im wyszło przejście w serial poświęcony Sabrinie.

ocenił(a) serial na 6

Obawiam się, że połączenie tych dwóch seriali jest bardzo prawdopodobne. Szczególnie biorąc pod uwagę nawiązanie już w pierwszych sekundach zwiastunu do innego serialu- ST ( "złapię cię Barbaro". W późniejszej części zwiastunu pojawia się sam Król Gargulców...a przynajmniej tak to wygląda.

Ally0409

Akurat "I'm gonna get you Barbara" to nawiązanie do Nocy żywych trupów, (" They're coming to get you, Barbara!") na której byli w kinie- kultowy cytat z tego filmu wplatany gęsto w wiele innych produkcji w tym np. komediowy "Wysyp żywych trupów". Nie sądzę, by to było nawiązanie do Stranger things tylko z powodu imienia Barb ;)

ocenił(a) serial na 6
Halucynka

Hmmm...w takim razie masz rację. Ja osobiście tego nie oglądałam i pierwszą moją myślą było właśnie ST ;) Dziękuję za sprostowanie

ocenił(a) serial na 6

Myślę, że tak, na Instagramie aktorki grającej Sabrinę są zdjęcia z aktorami z RIverdale. Być może nagrywali obok siebie na planie, ale kto wie ;)

ocenił(a) serial na 6

https://www.instagram.com/p/BmW2HfxB8Cm/?taken-by=kiernanshipka
"Initially, Sabrina was said to be an upcoming character that was set to appear at some point in the future on Riverdale."

ocenił(a) serial na 7

W 2 odcinku ktoś pyta czy dziewczyny chodzą do szkoły w Riverdale

ocenił(a) serial na 10

W ,,Riverdale" są dwa odcinki z Sabriną ❤️
W sezonie 6. I w jednym odcinku Sabrina pojawia się tylko na 5 minut...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones