Chirurdzy
powrót do forum 16 sezonu

Zakończenie wątku Careva w tym serialu jest niewyobrażalnie słabe i wydumane... Co za bzdety... Widać, że serial się kończy, chyba nikomu już nie zależy, żeby jakoś te losy bohaterów potoczyć w logiczny sposób...

netyy

Właśnie obejrzałem i trochę jestem zażenowany końcem jego wątku.

ocenił(a) serial na 9
netyy

A gdzie obecnie oglądacie najnowsze odcinki? Stanęłam na 16x13 i mimo że już 17 odcinek ma mieć premierę, to nigdzie nie ma kolejnych :(

totkab

zobacz na alltube, ja oglądałam na https://isubsmovies.com z ang. napisami

ocenił(a) serial na 8
netyy

Serial się kończy, że jest słaby czy planują zakończyć emisję? Jeśli tak to na tym czy kolejnym sezonie?

ocenił(a) serial na 7
netyy

Miałam podobne wrażenie po obejrzeniu odcinka pożegnalnego :/ żałość taka, że szkoda słów. Ja nie wiem skąd oni biorą takie pomysły na zakończenie wątku postaci ale mi w życiu nie przyszłoby do głowy coś takiego :/ Szczerze aż odechciewa się oglądać dalej :(

ocenił(a) serial na 8
netyy

A mnie się podobało. Zaskoczyło mnie i, jak sądzę, nie tylko mnie. Nie było oklepane, a to dla mnie duży plus. Dobrze też, że jego odejście nie wiązało się z żadną katastrofą (dla odmiany). Dla mnie było całkiem udanym przykładem na to, że w życiu może nam się różnie poukładać.

ocenił(a) serial na 8
netyy

ja tam zawsze shipowałam alexa i izzie i marzyłam o happy endingu dla nich.. Także dla mnie takie pożegnanie alexa jest najlepsze jakie mogło się trafić... :)

netyy

21 odcinek to ostatni 16 sezonu???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones