PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 058
ocen
7,5 10 1 19058
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Kilka pytań

ocenił(a) serial na 3

1. Czy to jakiś w miarę oryginalny pomysł czy tysięczny taki sam serial komediowy?
2. Czy serial ma ciekawe postaci (zwłaszcza kobiece)?
3. Co jest takiego fajnego w tym serialu (tylko tak ogólnie bez spoilerowania)?

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

POP POP http://www.youtube.com/watch?v=dyp9Qw12boI

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

1. Pomysł jest oryginalny, opowiada o społecznym collegu dla wszystkich, wiec masz cały przekrój postaci, od nastolatków po stare pryki. Poza tym jest bardzo dużo odnośników do popkultury oraz filmów, niektóre odcinki trzymaj się jakiegoś filmu, np. ojciec chrzestny, inny jest para dokumentem.
2. Tak jest Britta wegetarianka, aktywistka, ma koty, jednego z jednym okiem, jest bardzo pokręcona. Kolejna postać to Annie nastolatka po odwyku, miała problemy z oceną swojej osoby, bardzo ambitna, mądra, robi za grupę wszystkie projekty. Shiley najstarsza z nich, ma dwoję dzieci oraz rozwodzi się z mężem, na collegu chce zdobyć wiedzę aby otworzyć biznes.
3. Ciekawe są postacie każdy jest innego wyznania, każdy ma inny wiek, inne zainteresowania, problemy, dialogi są ciekawe i śmieszne. Bardzo fajny zakręcony pozytywnie serial. Odcinki są krótkie, jeżeli jakiś odcinek ci się nie spodoba bo ma dziwną konwencje, włączasz następny. Może na początku trudno się przestawić, dziwnie się ogląda, jak już wejdziesz w klimat to lecisz wszystkie sezony :D

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Czy tylko ja nie mogę ściągnąć napisów do ostatniego odcinka?
(Piszę tutaj, żeby zwrócić czyjąś uwagę.)

ocenił(a) serial na 10
Piroman92

Wyszedł już kolejny odcinek, a napisów jak nie było tak nie ma. Znowu oglądałem z angielskimi.

ocenił(a) serial na 9
Piroman92

To naprawdę niesamowite, jak ludzie nie doceniają tego serialu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones