PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 053
oceny
7,5 10 1 19053
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Pierwsze dwa odcinki już wyszły. Ja jestem po pierwszym i jedyne, co mogę powiedzieć, to... bardzo słabo?
Co prawda do wielkich fanów tego serialu nie należałem, ale odcinki mimo wszystko jakoś przelatywały, ciekaw jestem, co o pierwszych dwóch odcinkach powiedzą fani serialu, może tylko mi tak bardzo nie podchodzi.

Wujek92

bardzo słabo? Bez przesady, nie ma jakiejś nadzwyczajnej rewelacji, ale serial dalej trzyma poziom. Może to kwestia sentymentu, tego jak bardzo mi brakowało tych oszołomów, ale przy początku 6 sezonu można się trochę pośmiać, fabularnie odcinki bardzo w stylu Community.

ocenił(a) serial na 8
Wujek92

Przy pierwszym miałem solidny ubaw. Gag z montażem, tsunami frisbee, Abed i ta nowa postać... Śmiałem się, 7/10.
Drugi trochę mniej śmieszył. Dean w VR to czysty absurd, ale Brita była denerwująca lekko. A w pierwszym odcinku już była zabawna sama w sobie... 6/10.

ocenił(a) serial na 8
_Garret_Reza_

w pierwszym odcinku te montaże i w ogóle cały wątek relacji Abeda z Frankie bardzo mnie ubawił
trochę się bałam, że Abed będzie jedynym ciekawym punktem nowego sezonu, ale się pomyliłam
Frankie ma potencjał, Jeff już się poddał i w pełni należy do Greendale, Britta jest sobą a ja ją bardzo lubię, Chang słusznie zauważył, że zostają sami biali ludzie ;) a dziekan to już klasa sama w sobie, w każdym odcinku tylko czekam na jego "wejścia"

ocenił(a) serial na 10
Wujek92

601 9/10 - ubaw po pachy, kolejna świetna premiera po 501
602 8/10 - dalej świetny poziom, Jesus wept mnie zabiło hhaha

ocenił(a) serial na 9
Wujek92

Eh, sama nie wiem. Były momenty, ale jako całość, to moim zdaniem średnio zdaje egzamin. Zaśmiałam się może raz lub dwa, a kiedyś ciężko było przestać.
Podobała mi się rozmowa Abeda z nową Shirley, pożegnanie ze starą Shirley, opętane 'it was worth it' Annie (ogólnie przedmiot pt. Ladders :D), malutkie cameo Filliona przyjemne, ale szkoda, że jedno zdanie.
Nie podobał mi się moim zdaniem źle wykorzystany koncept z ukrytą spelunką (kilka minut? nie można było dłużej i lepiej?), odcinek był jakiś taki poszatkowany, a do tego hmmmm... To zdanie będzie mi ciężko obronić w przypadku "Community", nie jest zbyt merytoryczne, ale ten był hmmm zupełnie odrealniony. I mało koledżu w koledżu. Takie 6/10.
Zobaczymy jak będzie dalej, ale cóż, pierwszy odcinek przeciętny.

Co się stało z Hickeyem? Aktor chciał odejść? Pojawi się jeszcze? Czy sami zrezygnowali z postaci?

ocenił(a) serial na 9
ms_rosencrantz

Ale za to drugi odcinek przypomniał mi, za co polubiłam Community! :)
Fajny, naprawdę fajny. Mocna ósemeczka. Oba wątki ciekawe, Dean w końcu był deanowaty, akcja z rodzicami za to bardzo pasowała do Britty i dobrze korespondowała z tym, co już o niej wiemy. Wracając do wątku z grą komputerową - to już było, ale teraz wyszło durnie i zabawnie, może dlatego, że zamiast w grze umieszczać znów kogoś z wiadomej grupy, to postawiono na Dziekana. Świetna decyzja. No more worlds to conquer :D
A końcówka dołącza do moich zdecydowanie ulubionych. Zielone Gremliny:D:D:D

ms_rosencrantz

Nie chciało mi się pisać posta więc poczytałem w temacie i zdecydowanie zgadzam się z Twoją opinią odnośnie wszystkiego, zwłaszcza z tym, że 1 odcinek jak 1 ale to 2 wymiatał, a motyw z dziekanem wyszedł tak głupio że aż śmiesznie :D Fajnie, że odcinki na Yahoo parę minut dłuższe ale jakościowo te 2 odcinki oceniam średnio - albo Community mi się przejadło albo na odcinek jest coraz mniej gagów, które mnie śmieszą (wchodzę w nawyk malkontentów mówiących, że poprzednie sezony wymiatały ale i tak to napiszę: w pierwszych sezonach w odcinkach śmiałem co chwila a teraz tylko w porywach). Oby to był ostatni sezon a ew. film niech zostawią w spokoju (no chyba, że 'obsada' w całości by powróciła i film telewizyjny by powstał).

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Hickey gra teraz w Better call Saul, i to ważną postać
wątpię, że wróci do Community

ocenił(a) serial na 7
Wujek92

Poziom niższy niż w poprzednich sezonach, ale jest z czego się pośmiać. W drugim odcinku wystąpił gościnie Keith David (każdy kto grał w Mass Effect wie kto to jest). Od razu poznałem ten głos =p . Dziekan w wirtualnej rzeczywistości wymiatał =D

ocenił(a) serial na 9
Kondzioslaw

Anderson : D

ocenił(a) serial na 8
Wujek92

Można już oglądać odcinek 3

Kasiek_haz

i ten odcinek nieco mnie zawiódł. Przez cały odcinek praktycznie jeden żart. Pomysł z studiującym psem świetny, ale ile można, poza tym trochę za mało humoru (no dobra, poza Changiem i jego filmem :D). Nowe postacie póki co wydają się nieco bezpłciowe. Zobaczymy, mimo wszystko, Community to Community <3

ocenił(a) serial na 8
Cornholio77

Co Ty, Takashi był świetny. Ta końcówka odcinka mnie rozwaliła. :D

Wujek92

Są może gdzieś wersje z Polskimi napisami? :)
Przeglądam strony z serialami i niestety widzę tylko wersje bez napisów.

ocenił(a) serial na 7
Wujek92

Więc wychodzi to, co podejrzewałem już jakoś od początku 5-tego sezonu. Community niestety przestało mnie śmieszyć, szkoda :(
Dla mnie najśmieszniejszą postacią, która rzeczywiście robi gagi dla mnie zabawne jest Chang (np. drugi odcinek i jego początek z kotem totalnie mnie rozłożył na łopatki), podobnie w trzecim jego wejścia dla mnie skradają całą scenę.
Tak czy owak będę dalej oglądał szósty sezon, chociaz dla mnie to bardziej obyczajówka w tym momencie :)

ocenił(a) serial na 9
Wujek92

A pro po 1 odcinka, mam wrażenie, że Shirley strasznie schudła, czy tylko mi się wydaje?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones