PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146234}

Cosmos

7,2 643
oceny
7,2 10 1 643
Cosmos
powrót do forum serialu Cosmos

Czy rzeczy, które są mówione w tym serialu są nadal aktualne? A może tezy stawiane w tym
dokumencie zostały później obalone? Nie widziałem jeszcze tego serialu i nie chcę tracić czasu
jeśli poglądy na temat poruszanych w nim tematów zdążyły już dawno się zmienić.

ocenił(a) serial na 10
1992kamil

Serial wyprzedzał swoje czasy nowatorskim i błyskotliwym podejściem do wielu zróżnicowanych tematów. O procesach zachodzących w biologii (mózgu) wiemy już ,że jest trochę inaczej niż zaprezentowano w serialu ale wiadomo to od nie tak dawna. Fizyka sama w sobie nic się nie zmieniła (na szczęście, cóż to by był za świat ?). Jestem magistrantem Fizyki Technicznej, ten serial był jednym z czynników które wymusiły wręcz na mnie studia Fizyki. Gorąco polecam :D

mgaak

Można gdzieś ten serial dorwać z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 10
1992kamil

Nie, nigdy nie został przetłumaczony. Ja staram się pokazywać go moim uczniom więc ściągnałem angielskie napisy i przetłumaczyłem google translatorem. Czasami pojawiają się głupoty ale ogólny sens można zrozumieć.

mgaak

Chyba jednak przynajmniej część została przetłumaczona. Na stronie napi projekt (której adresu nie mogę tutaj wrzucić) można znaleźć napisy do tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones