Czarne lustro (2011)
Czarne lustro: Sezon 4 Czarne lustro sezon 4, odcinek 5
odcinek Czarne lustro (2011)

Twardogłowy

Metalhead 52m
6,2 5 984
oceny
6,2 10 1 5984
Czarne lustro
powrót do forum s4e5

Ewidentnie typowa blondynka z głównej bohaterki. Z fabuły wynika, że jednak coś wiedzą już o świecie i wiedzą o "psach" co nieco. Ledwo obejrzałem odcinek bo babka popełniała najprostsze i najgłupsze błędy jakie mogła. W niektórych sytuacjach aż czułem irytację i zażenowanie jej zachowaniem, zero logiki "lecę na pałę i jeszcze posiedzę pogadam przez radio, ale nie mogę". Ewidentnie sama się o śmierć prosiła, sytuacja z bramą i chatą która jest elektryczna to już wgl. Scena na drzewie "a posiedzę sobie poodliczam i porzucam cukierkami" w międzyczasie mogła spokojnie jakąś szmatą ranę zatamować. Rozumiem, że to kino itp no ale bez prezesady 

ocenił(a) serial na 5
pablos17

Pierwszy raz oglądam ten gówniany serial, bo jakoś mnie wcześniej ominął. I żałuję, nie rozumiem fenomenu tego dziadostwa dla kretynek z tik toka. Myślałem że to będzie drugie The Outer Limits albo Twilight Zone, a to jest jakaś postmodernistyczna papka fantasy dla ludzi z niskim ilorazem inteligencji. Już od pierwszego odcinka z sławną świnią, przestałem szukać logiki w tym czymś. Jeszcze coś obejrzę ale wątpię że zostanę na dłużej. Ten serial jest jeszcze głupszy i gorszy niż Śmierć, miłość i roboty.
Tak, akcja z bramą i nie rozwalenie zamka elektrycznego czymkolwiek to był śmiech na sali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones