PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199093}

Czarodziejka z Księżyca R

Bishôjo senshi Sailor Moon R
7,7 8 058
ocen
7,7 10 1 8058
Czarodziejka z Księżyca R
powrót do forum serialu Czarodziejka z Księżyca R

Piszcie to, co utkwiło Wam w pamięci!!! Mnie bardzo podobała się scena z ep. 184 (jeżeli się nie mylę), kiedy Usagi, Seiya i ChibiChibi zamykają się w szafce, w kuchni Usagi:)

A z takich najbardziej wsruszających to tekst z ostatniego bodajże epizodu, kiedy Sailor Moon stoi, odraca głowe i mówi:"I`m the person who embraces everything. And I was a soldier born from love for all"


I wtedy, gdy Seiya pyta: "Am I not goog enough?"

Piszcie Wasze typy

Sucha_2

ja kaurat jestem podczas oglądanie tej wspaniałej sagi, kiedś oglądałem ja sporadycznie w tv, mało juz pamiętam ale sobie ściągam po kolei wszystkie odcinki:D

Ale jeden z lepszych odcinków które dotychczas obejrzałem to był odcinek z przedszkolakami (52), tan mi się jakoś dziwnie wkręcił nie wiem czemu:D, a kilka dobrych scenek to jak mamoru i usagi dowiaduję sie nawzajem o swojej "drugiej" tożsamości, i jak usagi zmienia sie w princess serenity,

madmax_88

dla mnie najlepszy moment to walka Usagi z Metalia w odcinku 47.... poprostu boskie wykonanie:)

Sucha_2

Z piątej serii to bodajże w odc. 184 "straszna noc", gdy dziewczyny przychodzą do Usy, a tam Seiya w ręczniczku spaceruje, po prostu w tej scenie świetna jest Ami, która przez palce patrzy na Seiyę :D zresztą w 5 serii dużo jest zabawnych momentów, choćby ten sam odcinek: jak Usa chodzi po ścianie, żeby nie niszczyć przedmiotów w domu, czy jak wygłasza swoją tradycyjną gadkę, a w tle słychać brzęk tłuczonych naczyń, :)))

ocenił(a) serial na 9
isamar84

ten tekst Rei w serii R, gdy wszyscy dowiadują się, że Chibi-Usa jest córką Usagi i Mamoru xD

to było coś takiego "W ktrym roku i dniu to się stało?!" XDDDDDDDDD

użytkownik usunięty
Mary_Jules

A mnie się najbardziej podobała scena w restauracji z serii Super S (nie pamiętam który odcinek) kiedy to Mamoru stara się wyciągnąć od Chibiusy w kim się zakochała, a dziewczyny chowając się za różnymi przedmiotami, podsłuchują rozmowę:D:D:D
Albo w ostatniej serii (też nie pamiętam który odcinek) jak Usagi i Seiya są sami w jakimś pokoju czy gdzieś i jak Seiya chce pocałowac Usę, jej miny rozbawiły mnie do łez. Super odcinek:D
Dużo było zabawnych odcników, ale nie pamiętam wszystkich. Te dwa najbardziej utkwiły mi w pamięci:)

Chce pocałować? A to nie było to jak on pochylił się nad nią i pytał, czy to jej pierwszy raz? A ona to od razu skojarzyła z jednym xD A później okazało się, że chodzi o dyskotekę? ;DD
Genialne

ocenił(a) serial na 9
Mary_Jules

Zgadzam się z Tobą w 100% procentach! I jeszcze ten burak na twarzach Usagi i Mamoru....;-))

ocenił(a) serial na 10
isamar84

ismar masz racje no ta walka niby walka w domu usy pzre smieszne albo jak chibi chibi chce ściagnac recznij seyi albo jak uran pyta sie sailor moon ile metrów powierzchni ma jej pokój heheh

Sucha_2

Mnie osobiście zawsze rozbrajał tata Usagi <z tą obsesją na punkcie chłopaków> i dziadek Rei który gonił Yuichiro z miotłą :D wiele było śmiesznych momentów których już nie pamiętam :)

A z cytatów bardzo lubię 'myśli' Chibiusy <chociaż jej samej nie darzę sympatią- takie rozkapryszone dziecko>
Rozstanie jest tym dla uczucia czym wiatr dla ognia- podsyca wielki, gasi mały.

pozdrowienia dla wszystkich fanów :D

ocenił(a) serial na 9
mitsuishi

Moje typy to:
184 Uran i Neptun w butach na stole :D
178 Gdy Luna ślini się do Yatena (on słodko wygląda gdy wyciąga do niej
dłoń)
194 "Am I not good enough?" totalny wyciskacz łez (nie mogę ścierpieć
polskiego tłumaczenia, które tak spłyca tą scenę)
Jeszcze scena w której Nephrite umiera na rękach Naru (tak strasznie się
poryczałam)

Sucha_2

Ja kocham wszystkie te sceny, w każdym odcinku jest cos zabawnego i pięknego
Najbardziej jednak kocham początki kiedy Mamoru dokuczał usagi i ją przezywał od pustych pałek i oczywiście całą ostatnią serie , seya był cudowny.

ocenił(a) serial na 10
Sucha_2

pojawienie się ChibiChibi znikąd i jej przygody, Nephraite i Naru oraz jego pomysłowe odkrycie kim jest sailor moon, no i niezapomniana scena kiedy Mamorek chce zabić Usę, zbałamucony przez Beryl; jeszcze fajny był "prawie" pocałunek Usagi i Księcia Diamanda- przeżywałam za młodu to pół dnia i szkoda mi było Safiro, kiedy Mędrzec go zabił

użytkownik usunięty
Sucha_2

ostatnie(nieemitowany)odcinek serii classic gdy umieraja sailorki, a usagi ,walczy' z mamoru.. wogole lubilam strasznie motyw tej pozytywki i ta sliczna melodia..
odc 184 tez dobry, dobry:) w calosci
lubie tezz akcjew haruki i mitchiru przeciw galaxii i relacje haruka/usagi, ktore w anime zostaly brdzo ograniczone(a totalnie w polskim tlumaczeniu)
"Am I not good enough?" -no coz, cala ta scena, podobnie jak to kiedy seiya mowi, ze chcialby zabrac usagi daleko, bo tak bardzo ją kocha..
scena pozegnania mamoru na lotnisku z oswiadczynami... no wszystko, dosc bo cale anime wymienie:)

* nie jeszcze jedna:P w serii romance gdy mamoru nie pamieta usagi, to byl odc teatr wirtualne cos tam, gdy mamoru i usagi(a oprocz nich alli anna ojciec i brat usagi) sa w wirtualu z tymi potworami i mamoru zaczyna sie ,,popisywac"

Sucha_2

mi się podobał odcinek pod koniec ostatniej serii. jak usagi i gwiazda ocalenia albo tworzenia mówi do niej piękny tekst a ona odpowiada, że i tak woli ciastka... gdyby w tym anime nie było usagi to nie byloby to takie komiczne...............................

ocenił(a) serial na 9
Sucha_2

Najlepsze są te skrzypeczki podczas przemiany Haruki i Michiru w czarodziejki oraz tekst z odcinka specjalnego, gdy Michiru zamiast świata postanowiła uratować swą partnerkę, mówiąc zaskoczonemu złoczyńcy: "Świat bez Haruki nie wart jest ratowania", wow...

ocenił(a) serial na 9
Eve Dallas

I jeszcze zapomniałam o tych wszystkich komicznych sytuacjach, ale niestety zapamiętałam tylko kilka z końcowej serii, np. dziewczyny zastanawiają się, dlaczego Usagi nie przyszła na koncert Starlights, Mako mówi mniej więcej tak: "Pewnie pomyliła autobusy i wysiadła na jakimś zadupiu...", Ami odpowiada: "Niemożliwe, przecież jest już duża i chodzi do liceum...". Następna scena: Usagi wysiada z autobusu na jakimś zadupiu... hehehehe. Świetne były też niektóre sceny z demonami, zwłaszcza Aluminium Siren i Amazońskim Trio oraz jak dziewczyny uciekały przed wściekłym psem... Wiele jeszcze tego było, zwłaszcza przy spotkaniach Rei i Usagi, ;-)

ocenił(a) serial na 10
Eve Dallas

Jedną z moich ulubionych scen jest ta w której Mamoru jest z Usagi i Chibiusą w szklarni i Mimet zaczyna go podrywać. On na to "Proszę mi wybaczyć ale jestem z rodziną"
Mimet: "A to twoje siostry?"
Mamoru: "Nie, to moja przyszła żona i córka"
Rozbroiło mnie to! I jak tu nie kochać Mamoru!

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

chociaż teraz odkryłam jego (Mamoru) niezbyt chlubną cechę charakteru, tak mówi Usagi do Luny o Mamoru w filmie o tej królowej śniegu co chciała zamrozić ziemię, gdy Luna zapytała Usagi o czym zwykle rozmawia z Mamoru: "O niczym, Mamoru wciąż czyta jakieś mądre książki i nie zwraca na mnie uwagi, ale kiedy coś go interesuje mówi z takim entuzjazmem a potem zasypia..." I co tutaj o tym myśleć ja się pytam?!!! Mój ideał chyba się załamał.

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

no tak wszytkie te posty i odpowiedzi są świetne rzeczywiscie dobre i tworza to w czym Sm jest najlpsze
jak dla mnie najlesza ogólnie jest chibi chibi przesłodkaa!!!!! nie to co chibiusa . Uwielbiam końcowa walke w ostatnim odcinku pierwszej seri i ta muza w tle moonlight densetsu dla mnie to boskie . teksty niektóre usy tez sa spoko szkoda wogóle wymieniac bo klawiatury by brakło wszystko co mi sie podoba w sm mam ale nie mam jednej tylko sciezki z sałej seri jak by ktos wiedział co to jest jak sie nazywa był bym bardzo wdzieczny muza jest np. z tej scenki jak nazywa sie ta sciezka w tle ?? http://www.youtube.com/watch?v=4fd33ljqc60

kiara_94

Ja najbardziej z komicznych momentów lubie scene z Aluminiową syreną jak mówi, że ona nie zrobiła nic po za obudzeniem się i chociaż odcinek w samolocie był genialny to jednak do ujawnienia tożsamości chociaż części czarodziejek powinno dojść w domu Usagi przecież wtedy wszyscy tam byli i było za mało miejsca by wszyscy się anonimowo przemienili.

Ciapek18

Mi osobiście najbardziej zapadł odcinek, w którym Bany i Minako myślały, ze Haruka jest chłopakiem :). I właściwie od czasu pojawienia się Uranu i Naptuna odcinki jeszcze bardziej mi się spodobały :).

Fajną sceną było też porwanie Bany przez księcia Diamanda i późniejszy lot Bany i Mamoru :)

ocenił(a) serial na 10
kiara_94

nie widziałam tego odcinka.. możesz przybliżyć serie i odcinek? chce obejrzeć:)

ocenił(a) serial na 9
Agencik22

Sailor Moon odcinek 116 = Sezon 3 odcinek 27.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Dzięki, na pewno zobacze. Jako głupia romantyczka, uwielbiam wszystkie takie romantyczne sceny.

ocenił(a) serial na 9
Agencik22

Ja ostatnio zrobiłam sobie mały powrót do przeszłości i przypominałam sobie anime, które oglądałam za dzieciaka. No i nie obyło się oczywiście bez Sailorek. Już zrobiłam sobie dwie rundy z wszystkimi seriami, a teraz cały czas gwałcę sezon piąty, w którym pojawił się Seiya i ta towarzysząca chemia między nim, a Usagi.
A tutaj zaprezentuję fajnie zmontowany klip, z piosenką Patricka Swayze w tle. Ktoś odwalił kawał dobrej roboty, bo scenki doskonale pasują do piosenki:
http://www.youtube.com/watch?v=O5qF0kxyEPg

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Piękne!! Chol..ra jak to się stało,że nie widziałam tej serii? gdzie można ją obejrzeć.. ostatnio do 2 w nocy siedziałam i oglądałam 2 pierwsze serie:)

ocenił(a) serial na 9
Agencik22

Widziałam, że na zalukaj jest piąty sezon, ale trzeba mieć konto, żeby obejrzeć. Ja długo się nie zastanawiając, pobrałam wszystkie odcinki z chomi.kuj, rzuciłam na płytkę i mogę oglądać, kiedy zechcę <to samo zrobiłam z ''Rycerzami Zodiaku''>. :-)

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Znalazłam darmowy serwer:) beje.czki czy jakoś tak. Oglądałam odcinek jeden ale nie wiem w który pojawia poraz pierwszy Seyia, a włączyłam jak się rzucił by uratować Usagi.

ocenił(a) serial na 9
Agencik22

Kiedy pojawia się Seiya?

Sailor Moon odcinek 173 = Sezon 5 odcinek 7.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

I już lece obejrzeć:D Dzięki :*

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Ryczalam! Nie mogłam się opanować...I to jak Usagi dowiedziała się,że przez długi czas nie odzywał się Mamoru to przez to ,że przegrał walke z Galaxią. Seiya..Kurde facet? Kobieta?No po prostu dziwne..ale ta chemia między nim i Usagi..coś cudownego

ocenił(a) serial na 9
Agencik22

Tak szybko obejrzałaś wszystkie odcinki? O_o

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Spokojnie kilka z nich widziałam wcześniej:)

Sucha_2

Mój ulubiony cytat to: "Mydło powidło!" wypowiedziany przez Czarodziejkę z Merkurego.

ocenił(a) serial na 9
Dentarg

"wieprz i koń byli na konkursie kulinarnym.każdy zrobił kotlet zgadnij który kotlet był lepszy?" - Ż.Mysz odcinek bodajże - "śmierć żelaznej myszki"

ocenił(a) serial na 9
SailorVenus

Myślisz, że jaka była prawidłowa odpowiedź?

ocenił(a) serial na 9
Dentarg

''Groch-fasola'' Czarodziejki z Wenus jest lepsze. :-)

ocenił(a) serial na 9
Sucha_2

- ''Co on sobie wyobraża! Zaprosić ładną dziewczynę tylko po to, żeby pilnowała mu mieszkania!'' ~ (Usagi).
Odcinek z pierwszej serii, w którym Usagi i Mako dowiadują się, że Motoki ma dziewczynę.

Sucha_2

1 Scena w ostatnim odcinku gdzie pojawiają się duchy czarodziejek które pomagają Usagi pokonać zło
2 Kłótnie Rei i Usagi
3 Sailor Venus jak wystartowała w konkursie piękności
4 Pojedynek Sailor mars z jedną że wojowniczek klanu

wort801

Cytat
Hino Rei: Zauważyłam, że twoje kimono prezentuje się lepiej na wieszaku niż na tobie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones