PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 424
oceny
8,0 10 1 87424
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Nie mogę uwierzyć ze taki dobry serial się skończył a oni nadal nagrywają jakieś głupoty w stylu M jak Milosc, Barwy Szczęścia czy Na dobre i na Złe. No błagam was ludzie nagrajcie nowy sezon. Dzisiaj oglądałam ostatni sezon i ostatni odcinek 6 serii i szlak mnie trafia jak kończą się losy bohaterów. Nie wiadomo czy oni przeżyli czy nie? Czy Wanada i Helena dostały wyrok i karę śmierci? A co z Dr. Marysią? Czy ją tez aresztowali? No po prostu bez sensu. Miałam nadzieję ze chociaż dwóch głównych bohaterów przeżyje ( Władek i Bronek) i będą dalej walczyć. Mogli by naprzyklad wyjechać za granice i wrócić po kilku latach i nadal walczyc z komuchami. Serial nie dał żadnej nadzieji tylko wyszło na to ze nie warto jest być dobrym bo i tak się nic na tym nie zyska. Najbardziej zdenerwowała mnie smierć Celiny. Chociaż tak naprawdę nie wiadomo czy umarła bo oni uciekli wiec gdyby powstał nowy sezon to mogliby tak zrobić ze ona żyje. Druga rzecz która mnie wkurzyła to wyjazd Otta. No po prostu bez sensu. Chociaż uważam ze to wina Marysi bo mogła posłuchać się Ady Lewińskiej i wtedy Otto mógłby legalnie zostać w Polsce. A trzecia i chyba najbardziej denerwująca rzecz to jest to ze Rainer jak zawsze spadł na cztery łapy i się ze wszystkiego wymigał. Pies mu mordę lizał. Nowy sezon powinien powstać po tylu latach bo naprawdę takie seriale ogląda się z wielką przyjemnosciał. Albo nawet pokazać dalsze pokolenia na przykład Katję jako działaczkę solidarności i Janka(syna Leny).

ocenił(a) serial na 10
kasiap54

A ja powiem NIE dla nowego sezonu!!! Błagam nie róbmy z tego opery mydlanej !!! Bo ten gatunek to serial, natomiast wspomniane "Barwy szczęścia,, i "M jak miłość,, to opery mydlane. Skąd u nas to pomieszanie pojęć??? Wszystko wrzuca się tu do jednego worka pt "serial,,' Myślę iż gdyby ludzie to w końcu zrozumieli to uniknęlibyśmy wielu głupich rozważań a tak trzeba to ciągle powtarzać jak mantrę, bo ciemnota tak prostych rzeczy nie rozumie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones