PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 400
ocen
8,0 10 1 87400
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Wszyscy mówią o kontynuacji losów chłopaków po sezonie szóstym, a chyba nikt tutaj nie wspomniał o trzech latach, jakie zawieruszyły się między trzecią, a czwartą serią. Jak myślicie, dałoby się wymyślić coś, co byłoby materiałem na dobry sezon? Mnie zawsze interesowało np. czy Romek walczył podczas Powstania w getcie, jego praca w organizacji w tej dzielnicy, co się stało między Władkiem a Rudą, jak Bronek w '43 miał zlikwidować Karkowskiego i choćby to, co się działo z Leną po kolejnej ucieczce. I rzecz jasna, praca naszych cichociemnych :)

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Też się nad tym zastanawiałam :)

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

No to było by ciekawe ale z Karkowskim sami twórcy się pogubili bo w 6 serii Bronek mówi że miał go zabić w 43 a tym czasem w sezonie powstanie Bronek go widzi i nic nie robi , a raczej musiał wiedziec jak wygląda.

ocenił(a) serial na 7
ghf

W sumie Karkowski mógł zmienić wizerunek, przytyć, zmienić fryzurę i tak dalej, a z tego ci pamiętam Bronek w Powstaniu długo się na niego nie napatrzył :D Ale rzeczywiście, jest parę niedociągnięć :-) albo Lena, która miała "urodzić dziecko i już nigdy go nie zobaczyć ", siedziała na Pawiaku jeszcze miesiąc i Janek bezproblemowo ją wykupił...

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Tak Michał też w 6 serii mówił że wtedy w hotelu pierwszy raz widzi Karkowskiego , a w Powstaniu on z Celiną Kupują od niego broń. Albo w 5 serii Michał i Cela witają się w 1 odc jak przyjaciele a nie jak para co pokazano w powstaniu poza tym Michał jeszcze miesiąc przed powstaniem bł wielce zakochany w Karolinie.

ocenił(a) serial na 7
ghf

No z tą Karoliną też dziwne. Jedna umarła, idzie do drugiej, jak gdyby nigdy nic...
Powstanie to rzeczywiście zupełnie odrębna i "wyjątkowa " seria :D

A co do Karkowskiego to myślę że chcieli upchnąć na sile aktora.

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Władek mówił że w powstaniu Mokry wyciągną go z kanału a w tej serii tego nie było.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Powiedział także, że wszyscy ludzie z jego leśnego oddziału byli z nim w Powstaniu...:)

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Trochę jest wpadek ale to nie zmienia faktu że cały serial jest dobry.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Serial jest świetny.

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Tak szkoda że zakończenie jest niejednoznaczne bo wiadomo jak 6 sezon się kończy , wiem że w planach był jeszcze film kinowy i seria o kampanii wrześniowej o Młodości bohaterów , ale to film miał byc najpierw ale potem pomysł upadł.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Kampania wrześniowa, hm...a co wtedy twórcy zrobili z przykładowo, damskimi bohaterkami?

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Tak i aktorzy wizualnie nie pasowali by do tego wieku , no może Wesołowskiego i Pawlickiego dało by się ucharakteryzować to już nie widzę tego w przypadku Jana i Macieja.

ocenił(a) serial na 7
ghf

Jezu, czasami tak na nich patrzę na social media i myślę sobie jakie to już są staruchy :D

ocenił(a) serial na 10
happyend_love

Tak Wesołowski i Pawlicki jeszcze w sumie się trzymają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones