PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 438
ocen
8,0 10 1 87438
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Według mnie najlepszy był 3. sezon, najwięcej się działo, dużo napięcia, mało gadania o niczym, wiele wątków łączących się ze sobą, zaskakujące sytuacje.

Sezony:
1. Trzeci 10/10
2. Pierwszy i drugi 9+/10
3. Czwarty 9/10
4. Piąty 8+/10

Alex_Tyler

1. Trzeci 10/10
+ gestapowcy z Krakowa
+ intrygi Niemców przeciwko sobie
+ getto przypominające getto
- akcja w Edenie
2- piąty 9/10
+Zwonariew
+Wasilewski
+Karol
- idiotyczna akcja odbicia Michała & paczki z więzienia
- wątek Marii i Ottona
3- pierwszy 8,5/10
+ Ostaszewska
+ wątek Karola i Sakowskich
-dziecinne zachowanie głównych bohaterów
- Krakowskie Przedmieście jako jedyna ulica w Warszawie
-młody Królikowski
4- drugi 7/10
+ Adamczyk
+Sajkowcy i Mossler
- nudne wątki przewodnie (Wandzia na Pawiaku, pseudowywiadowcza akcja Michała i Celiny,)
5. - czwarty 6/10
+ przeskok w czasie
+wątek robót w Niemczech
- nieciekawi Niemcy w Warszawie
-Kozyra i Urbański
- zbytnio wyeksponowany, nudnawy wątek Osmańskiej plus kryminale śledztwo w miejsce konspiracji, która powinna być intensywniejsza niż wiosną '41 a nie na odwrót
- niewykorzystany potencjał zbliżającego się wielkimi krokami powstania
- cudotwórcze zdolności dr Marii, nawet trupa by wskrzesiła

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

Jak dla mnie trzeciego nic nie pobije, w szczególności odcinek ostatni tegoż sezonu, czyli 'Wieczór w Edenie'. ednak piąty sezon mimo wielu moich obaw trzymał niezły poziom.

domino

Nie pamiętam za bardzo drugiego sezonu ale na obecną chwilę"
1. Sezon 3
2. Sezon 5
3. Sezon 1
4. Sezon 2
5. Sezon 4

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

zgadzam się

ocenił(a) serial na 8
maciekd_filmweb

Dokładnie tak jak autor:


Sezony:
1. Trzeci 10/10
2. Pierwszy i drugi 9+/10
3. Czwarty 9/10
4. Piąty 8+/10

przemek6085

Piąty był o niebo lepszy od czwartego, nie wiem jak można uważać inaczej ;f

ocenił(a) serial na 8
Alex_Tyler

Moim zdaniem

1. Trzeci 10/10
2. Pierwszy 9/10
3. Drugi 8/10
3. Piąty 7.5/10
4. Czwarty 7/10

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

1. trzeci 10/10
2. pierwszy 9/10
3. drugi 8/10
4. piąty 6/10
5. czwarty 4/10

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

1. pierwszy 10/10
2. drugi 10/10
3. trzeci 10/10
4. czwarty 10/10
5. piąty 10/10

A tak na poważnie to uważam, że każdy sezon był inny, w każdym były jakieś niedociągnięcia i w każdym znajdziemy jakieś perełki :)
Pierwszy sezon i drugi trochę mi się zlewają, ale uważam, że były najlepsze. Może dlatego, że to początki i scenarzyści mieli pełno pomysłów, a widz czekał z niecierpliwością, co będzie dalej (przynajmniej ja tak miałam xd). W trzecim denerwowała mnie postać Tadeusza. Nie wiem czy to wina Małaszyńskiego, którego nie miłuję jakoś szczególnie czy bohater, w jakiego się wcielał, ale jakoś mi to nie podeszło. Ale wątek ciekawy. No i niezapomniana ostatnia scena z tego sezonu. Piękne, choć jednak szkoda tak ciekawych postaci jak Rappke czy Halbe. W czwartej podobał mi się wątek Osmańskiej i jestem chyba jedną z niewielu osób, które tak uważają. Podobało mi się połączenie tej postaci z Michałem. Jednakże szkoda Celiny, która jest bardzo pozytywną postacią w tym serialu i zdobywa chyba dużą sympatię. W piątym sezonie powinna być bardziej nieczuła dla Konarskiego ^.^ W czwartym plus jeszcze za postać matki gubernatora Warszawy. Kobieta niezbyt świadoma tego, co dzieje się na świecie, czym zajmuje się jej syn, oschła dla `brudnej Polski`, a jednak w głębi serca dobra. Uważam, że w serialu powinno być więcej pokazanych zwykłych rodzin podczas wojny, a co za tym idzie, każdy sezon przedłużyć o kilka odcinków. Piątą serię dopiero zaczynam oglądać, ale jak chyba każdy uważam, że ostatni odcinek a zwłaszcza uśmiercanie bardzo ciekawych postaci w beznadziejny sposób zniszczył wiele. Minus za podróże w czasie i nie pokazanie powstania. Chciałabym zobaczyć serial wojenny rok w rok, co się działo w Polsce. I na taki serial wciąż czekam. I który będzie bardziej oparty na faktach.

Jak zawsze się rozpisałam, ale nie potrafię przyznać sezonom jakiś tam punktów w skali od 1 do 10. Sorcia :)

ocenił(a) serial na 10
lma

Pokazanie zwykłych polskich rodzin podczas wojny może nie w tym serialu, bo głównymi bohaterami są przecież cichociemni. Ale zawsze bałam się oglądać seriali wojennych, gdzie ginęli niewinni ludzie. Wzbudzało to we mnie wiele emocji i pogłębiało nienawiść do nazizmu, faszyzmu, komunizmu i całego tego bagna.

lma

"Chciałabym zobaczyć serial wojenny rok w rok, co się działo w Polsce. I na taki serial wciąż czekam. I który będzie bardziej oparty na faktach"
do '43 polecam Polskie drogi, dużo wątków zwykłych ludzi, trzeba tylko przymknąć oko na elementy propagandowe

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

Dla mnie
1. III (najwięcej się dzialo, dużo postaci, wątków + rywalizacja Rainera- Halbego) Tadeusz - postac ciekawa ale dla mnie niestety Malaszynski on jest zawsze taki sam, nie bylo zle bo poprawnie ,ale nie zachwycil mnie zaspecjalnie - ale mimo to ta seria byla najciekawsza. No i moja ulbiona aktorka K. Gruszka. Nina agentka Rainera
2. V - najlepsze ( zasługa postaci zwlaszcza Zwonariewa i Wasilewskiego) plus dobra Cielecka

najnudniejsza IV (Urbanski, Kozyra)

agad_3

"najnudniejsza IV (Urbanski, Kozyra)"
XD

Urbański coś próbował grać, ale za bardzo kojarzy mi się z wszelkiej maści teleturniejami, by brać jego role na poważnie.

ocenił(a) serial na 9
Alex_Tyler

Kurde jednak jestem zdania że 5. był na równi z 4. Druga połowa była dużo lepsza od pierwzej.

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

W kolejności od najlepszego do najgorszego:5,3,6,1,2,4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones