PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 400
ocen
8,0 10 1 87400
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

po sezonie 4 obejrzeć 'Powstanie' czy wg kolejności kręcenia?

thisfiennesismines

Po sezonie 4 powstanie

ocenił(a) serial na 9
thisfiennesismines

po 4 , w 5 jest rosja

ocenił(a) serial na 9
thisfiennesismines

Oglądać wg kolejności kręcenia. Powstanie można sobie darować bo to bieganie wokół sterty cegieł za szopą Zdziśka, w przerwach wzdychanie do siebie małolatów z serialu o Beverly Hills...

ocenił(a) serial na 8
orygenes1

dzięki za sugestie, już obejrzałam. 'Powstanie' rzeczywiście słabe wobec pierwszych czterech serii.

ocenił(a) serial na 9
thisfiennesismines

Ale o wiele lepsze od V i VI ...

ocenił(a) serial na 8
loukas321

szkoda

loukas321

Akurat V jest najlepsza obok III

ocenił(a) serial na 10
janosik6

Zgadzam się. I wciąż wolałabym, żeby serial skończył się na V.

ocenił(a) serial na 8
bobomaya

oglądam właśnie V i też mi się podoba!

orygenes1

Orygenes1 gdy zobaczyłem to co napisałeś/aś poziom mojej adrenaliny wyje*** skale jakich kolwiek określeń miary o ile takie dno jak "ty" wie oczym wg mowa . Specjalnie dla cb zrobiłem konto i pisze ten kom. żebyś "ty" i tobie podobni nie gadali takich śmierdzących farmazonów. Idz Atencjuszu, świetny znawco gry aktorskiej i wielki mistrzu ciętej riposty wycierać zady swoja parszywom mordą takim samym jak i "ty" . Najchętniej po przeczytaniu tego co żeś wypocił z tego fistaszka to puścił bym " ci " charcha na japsko w realnym świecie po czym zasklepił parszywy pysk . Nie pisz/mów takich rzeczy nigdy więcej bo wprowadzasz ludzi w błąd ponieważ sezon "Powstanie" to bardzo dobrze wydana część ,wrecz moge powiedzieć ze gra aktorska+umiejscowieni+scenariusz robią konkretna robotę . Konkretny sztoss!! majac cały czas na uwadze budrzet tej produkcji ! Poza tym to co ty niby myślałeś ze działo sie w P.Wwa-skim hmm ? Właśnie to wszystko tam zawarte w kupie gruzu kamieni trupów, ...miłości braterstwie, honorze lojalności i poświęceniu mlodych ludzi wszystkich Warszawiaków przede wszystkim ... ale co ty o tym mozesz widzieć... . A ta część to świetny profesjonalny dla mnie wybitny obraz w polskiej produkcji dzisiejszych czasów którą polecam obejrzeć we dla woli albo po 4 sezonie albo na koniec tak jak emitowali w telewizji. Osobiście polecam opcje nr 1 ;). Hejtować wyzywać poniżać do woli mnie i to co napisałem jak ma ktoś ochotę i ile jej tylko ma
Wyje**** mam Ja ! zwykłyPolaczekpatriota !

michal_ciaoooh

A ja się zapytam czemu ten serial zakończyli tak bez zakończenia???

db380

no to było straszne :( w ogóle wszystkich aresztowali i nie wiadomo co się stanie

michal_ciaoooh

przepraszam do złej osoby napisałam XD

orygenes1

??? po prostu nie podobają ci się młodsze postacie? nwm o co ci chodzi ale pooglądaj sobie historie powstańców. i tak jakby to było podobne. Nawalanka a w przerwie od strzału bardzo ważne dla nich rozmowy prywatne i nieprywatne. Pewnie nie zrozumiałeś tego że wojna to nie strzelanka tylko ból i nie wiesz czy wrócisz do osób które kochasz nie wiesz czy przeżyjesz czy zastasz Polskę wolną. Trzeba oglądać słuchając tego co ktoś chce nam pokazać lub powiedzieć, a nie: o nieźle strzelają albo o tu słabo strzelają. To nie na tym polega

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones