Czas honoru (2008-2014)
Czas honoru: Sezon 3 Czas honoru Sezon 3, Odcinek 2
Odcinek Czas honoru (2008-2014)

Plan Abwehry

45m
8,8 926
ocen
8,8 10 1 926
Czas honoru
powrót do forum s3e2

Jak wam się podobał? :) Rozmawiamy o 2 odcinku 3 serii.

ocenił(a) serial na 6
kacperpiotrkow2

Intryga Adamczyka świetnie obmyślana, to jest taka postać, że człowiekowi się trochę przykro zrobiło, gdy spełzła na niczym i musi ich wywieźć do Berlina.
Globisz sfiksował totalnie, powrót córki nie pomógł. Powrót tej dziewczyny (wybaczcie, zapomniałem :D) nienormalny, ona nie może im już w niczym pomóc. Choć miałem cichą nadzieję, że Globisz wydobrzeje...

Małaszyński współpracuje z Wieczorkiem, czy odwrotnie??

Super odcinek ^^

ocenił(a) serial na 9
kacperpiotrkow2

Wydaje mi się, że Małaszyśki (Tadeusz) współpracuje z Niemcami. Primo- ktoś musiał sypnąć o ślubie, Secundo- zadaje dużo pytań(scena z Olbrychskim) . Nie dajcie się zwieść scenie z poprzedniego odcinka, gdzie "dzielnie" wysadził i zastrzelił Niemców na nlokadzie drogi. Podczas II WŚ tak właśnie czynili niemieccy agenci aby zwieść polski wywiad.

grzegs20

Nie wiem jak wy to ogladacie - "Wydaje mi się, że Małaszyśki (Tadeusz) współpracuje z Niemcami" Tadeusz jest agentem Abwehry - wyjasnia sie to gdy sie spotyka z mjr Halbe ktory jest jego lacznikiem. A wywiad niemiecki ulokowal go jakims cudem wsrod cichociemnych - w rozmowie dowiadujemy sie ze skakal latem, zna szczegoly i imiona instruktorow z Londynu (Władek go testowal) A o slubie gestapo wiedzialo od kulawej z Pawiaka ktora ukradla zaproszenie na slub. Radze ogladac serial z otwartymi oczami...

ocenił(a) serial na 6
hajtaler

Nie wiem jak grzegs20, ale ja niestety nie oglądałem poprzednich odcinków :)

kacperpiotrkow2

No to bracie musisz nadrobic bo takie ogladanie nie ma sensu. To nie House ze fabula odcinkow nie jest powiazana. Ja 1 i 2 serii nie ogladalem jak lecialo w tv. Obejzalem na dvd - wciagnalem w tydzien 26 odcinkow a 3 sezon ogladam na biezaco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones