Czas honoru
powrót do forum 5 sezonu

Czy ktoś wie, kiedy będzie 5 sezon i o czym będzie? Nie znalazłam żadnych informacji na ten
temat, ale może ktoś szukał lepiej. Wnioskuję, że skoro serial, który ma już 4 sezony po
trzynaście odcinków i trwa od 2008 roku, idzie w trybie "1 sezon na półrocze". Czyli, że 5
sezon powinien być gdzieś w marcu. Znając mój los, zapewne się mylę, ale może jest choć
iskierka szansy, że nie będziemy musieli czekać rok?...
Aha, i jeszcze jedno pytanie: kiedy będzie czas akcji: po powstaniu, czy po wojnie.
Mam nadzieje, że ktoś ma lepsze informatory niż ja...

ocenił(a) serial na 8
Anchelee

A więc po kolei:

Sezon 5 będzie, został już zapowiedziany.

Z rachunkami masz drobne problemy, bo skoro były cztery serie emitowane od 2008 roku to łatwo policzyć, że jedna seria przypada na jeden rok (1 seria - 2008, 2 - 2009, 3 - 2010, 4 - 2011). 5 sezon będzie na antenie jesienią 2012.

Na razie nie wiadomo w jakim przedziale czasowym będzie osadzona akcja 5 sezonu, twórcy chcą nas potrzymać w niepewności. Choć jak donosiły wcześniejsze informacje raczej na pewno nie będzie to powstanie. Żeby zrobić to na poważnie potrzebny by był dużo większy budżet niż TVP jest w stanie wygospodarować. Więc moim zdaniem będzie to raczej końcówka wojny i okres wczesno-powojennny, być może akcja na początku sezonu zahaczy o koniec powstania.

ocenił(a) serial na 8
sarmata88

Znalazłem właśnie zupełnie nową dla mnie informację.

Jak można zobaczyć w wywiadzie z Michałem Kwiecińskim ( http://superseriale.se.pl/seriale/bedzie-czas-honoru-5-wideo_204788.html ), piąta seria będzie osadzona w okresie ostatnich dwóch miesięcy przed powstaniem (pytanie od 1:25).

sarmata88

To dobrze, dzięki temu może serial nie skończy się po 5 sezonie.
Obawiałem się powojennych czasów w 5 sezonie.

KLAssurbanipal

No właśnie - ja też się obawiałam. Ale całe szczęście, że będzie powstanie!

sarmata88

Akcja nie może być osadzona w okresie dwóch miesięcy przed powstaniem, bo wydarzenia IV serii skończyły się w ostatnim dniu czerwca 1944. Czyli będzie tylko miesiąc do powstania.

Anchelee

''Wnioskuję, że skoro serial, który ma już 4 sezony po
trzynaście odcinków i trwa od 2008 roku, idzie w trybie "1 sezon na półrocze". Czyli, że 5
sezon powinien być gdzieś w marcu''

Zawsze idzie jeden sezon na ROK:
2008 - sezon 1
2009 - sezon 2
2010 - sezon 3
2011 - sezon 4
Zawsze sezony zaczynają się we wrześniu i trwają do listopada.

KLAssurbanipal

Oby nowy sezon nie powstał.Takie szmiry dawno nie kręcili.Najgorszy serial o II WŚ ever.W zeszłym tygodniu prawie pękłem ze śmiechu,gdy jakiś Żyd pobił i zrzucił z mostu tego oficera SS

Kokoner571

jeśli serial się nie podoba polecam po prostu zaprzestać oglądania - ot taka mała rada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones