Czas honoru
powrót do forum 5 sezonu

Ja rozumiem,że wojna i ludzie giną, rozumiem,że aktor chciał odejść z serialu, tylko czy po to przeżył 5 sezonów walk i odbił dziecko oraz Lenę ,żeby zginąć z rąk dogorywającego Sowieta? Można to było lepiej rozegrać.

ocenił(a) serial na 8
dona.marie

też tak uważam w ostatnim odcinku zginęłam masa ludzi z tej złej strony, logiczne iż od nas musieli też kogoś zabić ale nigdy nie spodziewałabym sie ,ze Janka i to takie głupie kazdy z nich przeżył gorsze tortury szczególnie Władek a i tak żyli a tu przez własną głupotę bo nie wsiadł do auta.
Uważam ,ze kto innny powinien zginąć.Zawsze byłam przekonana,że w ostatni odcinku będą cała 4 razem szli tak jak zawsze kiedy są napisy początkowe a tu taki pech

ocenił(a) serial na 10
dona.marie

Cholernie się wzruszyłem przy tej scenie, mistrzowsko poprowadzona, szczególnie że sam mam takie małe dzieciątko, cholernie za serce ścisnęło..Do tego mój ulubiony aktor w tym serialu, wyrazisty i idealnie dopasowany do Janka.

ocenił(a) serial na 7
dona.marie

Wasilewski nie był sowietem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones