PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033695}

Dżentelmen w Moskwie

A Gentleman in Moscow
6,0 125
ocen
6,0 10 1 125
Dżentelmen w Moskwie
powrót do forum serialu Dżentelmen w Moskwie

Kto chce teraz oglądać "Rosję"? :-/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marika_fasola

Mam dość agresorów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
marika_fasola

brak słów na takie komentarze. Bez odbioru.

Gajowa

Brak slow jest na wasza rusofobie

Gajowa

slyszalas o braciszku ktory wjechal w ludzi na ulicy_chcesz stac na przystanku i dostac samochodem ,ostatnio we wroclawiu jakiegos ukra zlapano bo chcial zrobic zamach...gdzie ty zyjesz.chcialabym miec wasz optymizm

marika_fasola

I o to właśnie chodzi trzeba znaleźć balans

marika_fasola

Ile ci płacą za wpis?

estate22

a gdzie rozdają kasę?

estate22

Marika to ruska trollica, jej imię mówi wszystko :D

Kasha

nie Polka ale chazarzy tego nie rozumieją

Gajowa

To zrezygnuj z produktów amerykańskich i izraelskich, bo to najwięksi agresorzy obecnie.

tarantulo

Tym samym całe Holiłud powinno zostać zbojkotowane !

Gajowa

Ja też mam dość potomków banderowców.

Gajowa

Co to za tok myślenia? Mam spalić książki Dostojewskiego i nie oglądać filmów, gdzie akcja toczy się w Rosji, bo jakiś chłop rozpoczął niedawno wojnę? A jak wojna się skończy, to i bojkot dzieł o tym kraju?

surmatra

Tak...zasadniczo tak, należy bojkotować dzieła wroga. Czy oglądać film którego akcja toczy się na terenie rosji?. To zależy od tego o czym ten film opowiada. Z chęcią obejrzę ponownie System z 2015 roku, dobry film i pokazujący chore oblicze komunizmu.

użytkownik usunięty
diegesise

Woke to też komunizm, po prosty zmieniły się parytety

diegesise

Dzieła wroga to dzieła reżimu Putina. Ten serial nie jest produkcją rosyjską, nawet nie wiem czy faktycznie był w Moskwie kręcony. Odrzucenie ze względu na narodowość, a nie treść jest absurdalne. Nawet w czasie Zimnej wojny bojkotowano komunizm/ze względu na niego, a nie Czajkowskiego, chociaż słuchanie go to pewnie było tabu.

Gajowa

Teraz czas na rusofobię, bo tak wypada? Ja akurat mam po dziurki w nosie Ukraińców i tego ich żałosnego prezydenta, którego gębę dzień w dzień muszę oglądać w TVNie, jak chcę obejrzeć Fakty...

Gajowa

Ja chcę oglądać ! Za to nie mam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones