PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97620}

Deadwood

8,0 10 204
oceny
8,0 10 1 10204
8,8 5
ocen krytyków
Deadwood
powrót do forum serialu Deadwood

1.Komunizm.
2.Faszyzm.
3.Przerwanie produkcji serialu Deadwood na trzecim sezonie...

wire

Dobrze powiedziane. Od siebie dodałbym jeszcze skrócenie Rzymu (lub nie pokazanie młodości Cezara, Pompejusza, Krasussa itd.) przez HBO :(

ocenił(a) serial na 10
wire

Czy ja wiem? Idąc faktem historycznym to w finale 4 sezonu (i całego serialu) Deadwood by spłonęło. Jak dla mnie to byłoby zbyt cyniczne zakończenie dla tego serialu. Dla mnie idealnym momentem na zakończenie serialu był finał 2 sezonu i ślub Almy i Whtneya. Chociaż 3 sezon też jest świetny

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

A ja uważam wręcz przeciwnie i spłonięcie miasteczka byłoby na pewno najlepszym zakończeniem. Serial tego kalibru musiałby się zakończyć w takim stylu.

ocenił(a) serial na 10
wire

Deadwood nie miało aż tak depresyjnego tonu. Zawsze uważałem że z wielkich dramatów HBO (Patrz Sorpanos, The wire XD Six Feet Under) to właśnie serial Davida Milcha był najbardziej optymistyczny. Choć chciałbym strasznie zobaczyć dalsze losy trójkąta miłosnego: Seth-Alma-Martha.

Poza tym ideą Deadwood jest to iż ludzie pomijają swoje żądze, marzenia, itd na rzecz dobra społeczeństwa. A nie wiem czy dałoby się to lepiej pokazać niż w finale 3 sezonu. Gdzie wszyscy (Nawet Cy) byli gotowi stanąć przeciwko Hearstowi i pomścić Whitney'a

ocenił(a) serial na 10
sysunia22

Masz całkowitą rację co do działania na rzecz dobra społeczeństwa. Tylko nie zapominaj również, że na tej drodze do tego "pojednania" przewaliło się trochę trupów i gdzieś tam w tle, nawet pod koniec 3 sezonu czaiła się ta myśl o bogaceniu się kosztem innych. Niemniej to o czym piszesz to tylko dowód na to, że społeczeństwo potrafi się samo zorganizować i takie miasteczka jak Deadwood same wiedzą co jest dla nich lepsze, i dla dobra ogółu potrafią się pojednać, i nie potrzebują tej nieszczęsnej(lewackiej xDD) biurokracji. To rzeczywiście ma taki pozytywny wydźwięk. Niemniej ja czuje niedosyt, mimo, że potrafię nawet z tego zakończenia wyciągnąć coś więcej i uznać je za pełnoprawny finał serialu.

Ja jednak by chciał zobaczyć płonące Deadwood i to jak Ian McShane by sobie poradził w takiej scenie, gdy patrzy jak miasteczko stoi w płomieniach x)

ocenił(a) serial na 10
wire

o McShane..... Mógłbym oglądać cały sezon składający się tylko z jego monologów :D

ocenił(a) serial na 9
sysunia22

Cy miał gdzieś tego typa. Był zły, że poniżył się przed Hearstem, a ten nawet mu się nie odwdzięczył intratną posadą.

ocenił(a) serial na 7
wire

niestety się zgadzam, między innymi dlatego nie mogę dać więcej. Zakończenie 3 sezonu ( i całej serii) słabe, spodziewałem się po finałowym odcinku dużo więcej

arthas74

Oglądałem ten serial strasznie dawno, więc nie wiem czy dobrze pamiętam, ale - przypomnijcie mi proszę - wydaje mi się, że tak naprawdę to ostatni odcinek 3 sezonu nie był finałem serialu tylko po prostu przestali go dalej kręcić. A na marginesie to klimat serialu niesamowity.

ocenił(a) serial na 7
sajok

Nie mam pojecia, byc moze masz raxje co nie zmienia faktu ze w finale nic sie nie wydarzylo. A budowali napiecie przez prawie caly 3 sezon

ocenił(a) serial na 9
wire

Zrównywanie komunizmu z nazizmem jest objawem choroby psychicznej.

ocenił(a) serial na 10
Racen

kolega tęskni za łagrami :3

ocenił(a) serial na 9
wire

Łagry łagrami, ale nie można tego porównywać do ludobójstwa, jakiego dokonała III Rzesza ...Palmiry, obozy koncetracyjne, masowe rozstrzeliwanie jeńców na kresach. Z łagru dało się wyjść po odpracowaniu pewnego czasu, a z obozów niemieckich jedynie mogłeś wyjść w postaci dymu z komina, albo zostawałeś zasypany wapnem.

ocenił(a) serial na 10
Racen

Dziękujemy za lekcje historii, ale trzeba by pomyśleć nad lekcjami z poczucia humoru :|

ocenił(a) serial na 9
wire

Okej jeśli pierwotnie był żart to odpowiadając na prośbę: Tak bardzo tęsknię bo byłoby miejsce dla piswoskich złodziei, by odpracowali swoje za miskę ryżu tak jak uwielbia Morawiecki
.

ocenił(a) serial na 10
Racen

I tu akurat możemy sobie podać rękę, już bez ironii. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 3
wire

raczej.
3. Kontynuowanie deathwood po pierwszym sezonie (a może pierwszym odcinku? ah może jestem zbyt surowy)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones