PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97620}

Deadwood

8,0 10 200
ocen
8,0 10 1 10200
9,0 4
oceny krytyków
Deadwood
powrót do forum serialu Deadwood

Welcome to Deadwood

ocenił(a) serial na 10

Początek był średni. Pierwsze odcinki strasznie się dłużyły, trochę akcji uratowało sprawę. Ale to miało być to? Taki był zamysł? Widocznie był. I Chwała za to! Deadwood to raczkujące miasteczko skupiające w swoim jądrze cały odrzut społeczeństwa jak i ludzi, którzy szukają swojej szansy z czystym sumieniem. Pełno w nim szelmostwa, dziwek, hazardu, spisków i przede wszystkim autentyczności. Każdy pcha swój wózek do przodu, każdy chce żyć. Magią tego serialu są postacie, wyśmienicie wykreowane. Chiński magik - były zwłoki, nie ma zwłok. Lekarz, który mimo ułomności swojego charakteru:D faktycznie pomagał ludziom. Żyd jak to żyd, nawet jak grunt palił się pod nogami to myślał o interesie. Alfons przepełniony pragmatyzmem i oportunizmem, a mimo tego, potrafiący z aprobatą pokiwać głową, widząc twarze bawiących się ludzi. Mógłbym wymienić więcej, ale to nie ma sensu. Trzeba wsiąknąć w ten klimat by to poczuć. Fabuły jakiejś głębszej nie ma, ale to bez znaczenia. Deadwood napędza się samo a siłą tego napędu są dialogi i monologi. Bezkonkurencyjnym mówcą jest pan Al Swearengen, po piętach depcze mu Cy Tolliver. Swearengen swoimi przemowami obfitymi w sarkazm sprawiał że szczerze się uśmiechałem, zasłużona nagroda dla McShane'a. Polecam wszystkim ten serial i współczuję tym, którzy nie potrafili się przełamać i na chwilę odlecieć do Deadwood ;)

ocenił(a) serial na 5
Nefaldian

Witam jestem Przy 8 odc sezon pierwszy
Czy serial się rozkręca później tak jak piszecie? :) I warto dalej?

Nefaldian

No właśnie o czym jest serial. Tak w skrócie bez spojlerów. Obejrzałem 5 odcinków i jest spoko ale arcydzieło? Fajna była scena zabicia Billa. Fajne aktorstwo. Ale co wyróżnia ten serial?

Okciuk

SPOJLER !!!!! Czemu nie oznaczasz !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones