PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651176}

Derek

8,1 4 606
ocen
8,1 10 1 4606
Derek
powrót do forum serialu Derek

Prawdopodobnie najlepsza, najmądrzejsza, pełna smutnego, ckliwego, ale dobrego ciepła i poczucia humoru.
Minimalistyczny obraz chwalący wartości, o których tak często zapominamy.
Czuję się lepszym, mądrzejszym człowiekiem. Beczałem jak dziecko.
Czapki z głów.

ocenił(a) serial na 10
panpies

mogłabym wkleić powyższą (poniższą?) wypowiedź jako własną.
nie zdarza mi się płakać podczas oglądania filmów czy seriali, ten powalił mnie na matę.
po wielu podejściach do "an idiot abroad" podchodziłam do dereka naprawdę sceptycznie, spodziewałam się klasycznego drwienia z karla i klasycznych żartów lingwistycznych w stylu ricky'ego. a tu takie zdziwienie, jestem pozytywnie zaskoczona. na dodatek serial pomógł mi zrozumieć, czy może przypomnieć sobie, na czym polega życie. dziękuję i czekam na sezon 2.

ocenił(a) serial na 8
panpies

mógłbyś skończyć z pisaniem komentarzy i oddać mi te pieniądze, które mi wisisz od paru miechow?

ocenił(a) serial na 10
whysosrs

ty żeś ryj zamknij, ja swoje wiem cożyś do paszy wmiszał że mi trzodo coło wyzdychało!
!!

ocenił(a) serial na 8
panpies

do mnie z takim godoniem hanysie?! Pójdzież ty do sołtysa i swoje grzechy wyśpiwosz!!!

ocenił(a) serial na 8
panpies

Kto dziś tworzy takie seriale? Brawa dla twórców, że poszli tą drogą. Czekam na więcej...

ocenił(a) serial na 10
panpies

Podpisuje się. Nienawidzę ckliwych seriali/filmów gdzie patos się wylewa z ekranu... Ale ten serial jest inny, on się nie sili na emocje widza a i tak je wywołuje.

ocenił(a) serial na 10
panpies

Słodki jezu to co zrobił ze mną finał sezonu 1 to masakra. Przeciekałem jak dziurawy kran. Taka bomba emocjonalna , po prostu coś wspaniałego. Szkoda że takie opóźnienia są z napisami ale tak to już bywa z angielskimi serialami

ocenił(a) serial na 9
panpies

Na ten serial trafiłam przypadkiem i powiem Wam, że modlę się o więcej takich przypadków. Właśnie skończyłam pierwszy sezon, zalałam laptop łzami, ale było warto. Czuję się umocnionym, mądrzejszym i lepszym człowiekiem. Chylę czoła przed twórcami, brawo!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones