Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 6
Odcinek Detektyw (2014)

Part 6

1h 12m
4,5 1 092
oceny
4,5 10 1 1092
Detektyw
powrót do forum s4e6

Czy ja dobrze zrozumiałem serial? Dwie policjantki dostają 10 zgłoszeń od innej babki że mąż ja bije i się nad nią znęca, ale nic z tym nie robią. Poprostu tam przyjeżdżają i "normalizują" sytuację. Następnie facet zabija ta kobitę, a nasze policjantki które zjawiają się na miejscu są tak wściekłe na tego kolesia że jedna z nich morduje go strzałem w głowę i nie ponosi żadnych konsekwencji - bo wiecie, facet sobie zasłużył xD
Mija kilka lat i nasze dzielne policjantki które ewidentnie mają jakieś problemy psychiczne, prowadzą śledztwo w toku którego okazuje się siedmiu naukowców morduje młodą kobietę. Następnie grupa kilkunastu sprzątaczek, w ramach zsty zabija siedmiu naukowców. Oczywiście nasze policjantki dochodza do wniosku że naukowcy zasłużyli sobie na taki los więc nikt nie ponosi odpowiedzialności za morderstwa. Solidarność jajników! Facet morduje kobietę - skandal, powiesić! Kobieta morduje mezczyzne - no chuj, najwyraźniej zasłużył. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones