Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 4 Detektyw Sezon 4, Odcinek 6
Odcinek Detektyw (2014)

Part 6

1h 12m
4,5 1 092
oceny
4,5 10 1 1092
Detektyw
powrót do forum s4e6

Wychodzi na to że najlepszy z najgorszych odcinków to pierwszy odcinek. Tylu niewyjaśnionych i niedokończonych wątków jeszcze nie widziałem. A z tymi sprzątaczkami to myślałem że Padnę ze śmiechu. Zdecydowanie z tego wszystkiego wolałbym wybrać Zakończenie rodem z archiwum X.

ocenił(a) serial na 8
ediz4

+1 Byczku

ocenił(a) serial na 8
aleksamaz

Wspomnianej książki nie czytałem, ale teoria o desce śnieżnej została dobrze opisana i udokumentowana kilka lat temu, więc nie jest to żadne poboczne wytłumaczenie, by ukryć tajne próby jądrowe. Nie ma żadnych dowodów na jakąś kulę ognia czy coś innego - to tylko teorie spiskowe.

ocenił(a) serial na 7
John91

Są dowody na wysokie promieniowanie: wypalone oczy tych turystów, spalone wierzchołki drzew, fakt, że ciał nie zjadły dzikie zwierzęta, choć mogły mieć ucztę itp.

ocenił(a) serial na 8
aleksamaz

Promieniowanie wzięło się stąd, że kilku członków ekipy pracowało w zakładzie atomowym z różnymi izotopami. Lata doświadczeń potwierdzają, że pracując w takim miejscu można "wynosić" pewne ilości izotopów z pracy na odzieży i "przekazywać" je dalej. To, że ciała nie zostały całkowicie lub w większości zjedzone przez dzikie zwierzęta nie jest żadnym dowodem. Nie wiemy jakie i ile zwierząt było w pobliżu tragedii, a poza tym promieniowanie jądrowe nie ma zapachu, by zniechęcić zwierzęta do konsumpcji. Poza tym, gdyby diatłowcy byli napromieniowani, to i same zwierzęta byłyby napromieniowane, więc to się kupy nie trzyma. O wypalonych oczach nie słyszałem, natomiast u paru ofiar faktycznie zaobserwowano brak gałek ocznych, ale także innych tkanek miękkich. Jednakże uznano, że były to obrażenia pośmiertne spowodowane być może właśnie działaniem zwierząt, lub długotrwałym rozkładem i działaniem wody, ponieważ ciała te znaleziono kilkanaście tygodni po tragedii.

ocenił(a) serial na 9
aleksamaz

Na przełęczy Diatłowa nie było żadnych prób jądrowych XD. Dopiero ostatnio badacze potwierdzili, że to musiała być lawina płytowa (tzw. deska śnieżna). W tym sezonie TD do tego nawiązali.

ocenił(a) serial na 9
lukaszzalub

Ja początkowo dałem 7 ale ostatni odcinek to jest max 3. Tak głupiego scenariusza dawno nie widziałem. Szkoda. Była szansa na przynajmniej zbliżenie się do S1 ale całkowicie zmarnowana

lukaszzalub

Dokładnie! Sezon 4 jest moim największym rozczarowaniem z całej serii. Zdjecia + muzyka robią klimat ale niespójna fabuła, paranormalne wątki - to nie mogło się udać. Czas wrócić (po raz n-ty) do sezonu 1 bo nadal wywołuje on u mnie mentalny niepokoj, a to przecież chodzi.

ocenił(a) serial na 9
lukaszzalub

lokalna "mafia" nawet policja nie podskakuje :)

lukaszzalub

Oznacz jako spojler

Lisa__Rowe

Sezon 4 mnie nie zachwycił, jest mnóstwo dziur logicznych, ale akurat gang sprzątaczek xD nie stwierdził na podstawie jednego dłuta, że naukowcy zabili ich koleżankę, więc zaciukamy wszystkich just in case. Jedna z nich odkryła dłuto, a potem odkryła to co Annie. Że to naukowcy są odpowiedzialni za zanieczyszczenia, że od 15 lat trują ich i ich rodziny, odpowiadają za martwe dzieci i nowotwory. Pewnie zrozumiały, że to właśnie odkryła Annie i dlatego ją zabito. To nie była zemsta tylko za Annie, a za całe zatrute miasto.

ocenił(a) serial na 10
lukaszzalub

historia tego morderstwa nic specjalnego calkiem nudna. Caly serial to bylo tylko i wyjasnione wszystko w ostatnim odc oni zabili dziewczyne a sprzataczki sie zemscily. Nuda. Kto odcial jezyk ten policjant? Po co?

ocenił(a) serial na 10
paulaa900

Caly serial morderswo bylo tylko tlem fabuly*

lukaszzalub

Kto odciął język i kto zostawił go na stacji? Serial oglądało się dobrze z tym że nie pasował do całokształtu "True detective". Mógł się nazywać poprostu Kraina nocy

ocenił(a) serial na 5
lukaszzalub

Totalna żenada z tym finałem. Pierwsze pięć odcinków oglądałem z rosnącym zaciekawieniem, a końcówka zniszczyła wszystko...

ocenił(a) serial na 10
lukaszzalub

Zgadzam się, Sezon 4 to nieporozumienie

lukaszzalub

typowe kino feminoidowe dla patolemingozy objawowej. zakonczenie tak absurdalnie glupie, ze nie trudno sie domyslic dla kogo nakrecili to guano i w jakim celu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones