PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10036768}

Dewajtis

7,3 1 203
oceny
7,3 10 1 1203
Dewajtis
powrót do forum serialu Dewajtis

Cieszę się bardzo,że powstał serial na podstawie książki! Obsada z górnej półki. ..ja już się nie mogę doczekać premiery serialu . Pozytywnie zaskoczona jestem tym,że będzie to serial,a nie jeemdynie 90 minutowy film,w którym wiele wątków zostałoby pominiętych . W książce Marek Czertwan jest wysokim i postawnym mężczyzną z blond czupryną i Karol Dziuba idealnie pasuje do tej roli. ..mam nadzieję,że nie będę zawiedziona.

jag0da

Też jestem mile zaskoczona.Bez udziwnień,zmian przesadnych i z dobranymi aktorami.Naprawde sie postarano

jag0da

Obsada z górnej półki? Bez przesady. Postać głównego bohatera jakaś taka bezpołciowa. Również gra tej postaci jakaś taka byle jaka. To tylko moje prywatne zdanie. Ogólnie nie przepadam za aktorem odtwarzającym główna postać. Sam film bym ocenił 5/10

mkbranik

Bezpłciowa to jest twoja ocena. Sam napisałeś ze za tym aktorem nie przepadasz wiec opinia niewiarygodna. To jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat i spokojnie mozna mu dac 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones